Forum mody i urody

Pełna wersja: agroturystyka i domki nad jeziorem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem nowa w świecie internetu i tym podobnych rzeczy a zależy mi na tym abym znalazła jakiś domek nad jeziorem tylko nie wiem jak to zrobić. Będzie mi ktoś mógł pomóc ?
Do tego celu powinnaś użyć wyszukiwarki google, tam wpisać interesującą ciebie frazę, w tym przypadku coś takiego „niedrogie domki nad jeziorem wielkopolskim” a wyskoczą tobie rezultaty związane z tą frazą i tam pewnie znajdziesz jakieś domki do wynajęcia.
Dzięki! Tak myślałam, że muszę użyć do tego google ale wiecie jak to jest, gdy starsza osoba pierwszy raz zaczyna swoją przygodę z internetem, o ile samo pisanie na klawiaturze to jak pisanie na maszynie do pisania to już te inne zagadnienia to dla mnie czarna magia. A jeszcze do co mojego pytania to w lokalnej gazecie znalazłam takie ogłoszenie „niedroga agroturystyka nad jeziorem kujawskim” i zastanawiam się czy takie ośrodki agroturystyczne wynajmują też domki, tak to bym do nich zadzwoniła i dopytała.
To zadzwoń i dopytaj tak będzie chyba najlepiej, wtedy rozwiąże to wszystkie twoje wątpliwości. PS. Ja często spędzam wakacje nad jeziorem i uważam, że to lepsze miejsce do odpoczynku niż zatłoczone plaże nad Bałtykiem.
Zadzwoniłam i wszystko sobie z nimi ugadałam, wynajmują domki i można śmiało tam jechać, dziękuje wam za pomoc!
Nie ma za co, na początku przygody z internetem i wyszukiwaniu w nim informacji każdy ma z tym kłopoty i ktoś musi mu wskazać drogę jak to zrobić.
Przekierowanie