Forum mody i urody

Pełna wersja: Czy trudno dostać się do branży tworzenia gier komputerowych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć… Mam takie pytanko, gram w gry komputerowe od lat i to moja prawdziwa pasja. Nie wyobrażam sobie marnować czasu w innej pracy, jeśli uznałem, że to jest to, co kocham . Dlatego pomyślałem, że może spróbuję swoich sił w tej branży. Jakieś rady jak zacząć??
Może określ swój wiek, doświadczenie, wykształcenie?? Bez tego nie wiadomo nic na Twój temat, nie jesteśmy wróżbitami Tongue
18 lat, pisze maturę w tym roku.
Okej, marzenia marzeniami, ale żebyś osiągnął sukces to już teraz powinieneś wiedzieć GDZIE chcesz iść na studia i pisać maturę pod tym kątem. To priorytet.
Zgadzam się z tym, fajnie, że masz plan, ale pamiętaj, że to od Ciebie zależy jak sobie poradzisz. Ja też miałem od zawsze cel : iść na informatykę i zajmować się animacją komputerową dużo osób się śmiało, że kobieta, żebym poszukała innej kariery itp. ale się udało i nie narzekam, dlatego wierzę w Ciebie!
Idź na studia informatyczne lub dziennikarskie (zależy w czym się widzisz w grach, np.: recenzent czy programista) i zapisz się na studiach na dobre praktyki w firmie. Jest dużo np.: parków technologicznych, czy firm, gdzie mógłbyś dokonać wizualizacji swoich celów i skonfrontować się, czy Ci to odpowiada. Bo ja sam lubiłem grać w gry komputerowe i zarywałem noce przy wielu tytułach, a z czasem kompletnie mi to przeszło i uważam to za nudne… dlatego daj sobie czas i przyjmij dobrą radę : idź na fajne studia/napisz maturę a w tle rozwijaj swoją pasję, jeśli przetrwa próbę czasu.
Przekierowanie