Forum mody i urody

Pełna wersja: Kogo polecacie do ogarnięcia spraw organizacyjnych przy otwieraniu nowego pubu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Postanowiłam, że otworzę nieduży pub. Potrzebuję firmy, która zajmie się kompleksową obsługą przed jego otwarciem- mam na myśli projekt wnętrza, kwestie techniczne, zezwolenia itp. Zależy mi na powodzeniu tej inwestycji, bo już włożyłam w nią sporo pieniędzy. Możecie mi kogoś doradzić?
Jeśli chodzi o samą aranżację wnętrza pubu to możesz to zrobić przecież sama i nie wydawać pieniędzy, o ile masz trochę zmysłu estetycznego i wiesz jak wyglądają takie miejsca. Jeśli nie, to radzę się przejść po lokalach albo spytać znajomych kto im robił, może zwykły architekt się tego podejmie?
Ale jak pisałam, zależy mi na jakimś kto nie tylko zaprojektuje ale też zajmie się technicznymi sprawami, nawet reklamą itd. Pomocyyy...
Kilka jest takich firm co robią wystrój wnętrz do klubów np. artystyczne aranzacje kkk, Incafe albo cbertex z tych co znam.
Dobrze robisz, że chcesz to komuś zlecić, bo projektowanie wnętrz klubów nocnych, pubów czy restauracji to nie jest prosta sprawa a te wszystkie kwestie organizacyjne są jeszcze trudniejsze. Sam przez to przechodziłem i skorzystałem z firmy InCafe. Polecam głównie dlatego, że robią właśnie kompleksowo te usługi, już o nic nie musiałem się martwić.
Ja sobie to na przykład podzieliłam, bo miałam własną wizję tego jak ma wyglądać mój bar, więc sama zaprojektowałam i zamówiłam meble, ekipa remontowa czy tam budowlana ode mnie z miasta mi to złożyła a dalej się poradziłam firmy w sprawie licencji, reklamy i takich tam. Może też tak spróbuj jak masz jakąś swoja koncepcje na wyglad?
Mam koncepcje, ale myśle że lepiej po prostu powiedzieć o niej specjaliście, bo ja sama nie bardzo się nadaję do takich rzeczy, hehe. Na stronie tej firmy znalazłam, że zajmują się brandingiem. Co to jest, wiecie może?
Branding to jest budowanie świadomości marki z nagielskiego. Chodzi o to, żeby nazwa Twojego lokalu była zapamiętywana przez klientówi rozpoznawana. Dobrze, jak zrobi ci to ktoś kto zna się na technikach marketingu, bo to wcale nie jest dla kogoś kto nie siedzi w branźy łatwa sprawa.
Jak ten pub ma być mały to po co ci pomoc? Chyba głupia nie jesteś sama sobie poradz, nie czaje takiego wydawania pieniędzy po nic
Przekierowanie