Forum mody i urody

Pełna wersja: Praca magisterska z zakresu prawa budowlanego.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie. Studiuję prawo i zamierzam napisać pracę magisterską z zakresu prawa budowlanego. Nie chce tylko by miała ona formę zwykłego jałowego komentarza, w formie przepisania fragmentu stu książek, który de facto nic nie wniesie do praktyki ani doktryny. Ergo poszukuję osób studiujących budownictwo, które mogłyby mi podsunąć temat ich nurtujący a odbijający się o zakres prawa. Zapraszam do współpracy!
Czy wy na tym prawie nie macie już naprawdę co robić? Praca magisterska nigdy niczego nie wnosi do praktyki, bo wy nie jesteście praktykami ERGO napisz cokolwiek.
Ej, dziewczyna chce dobrze i nie powiesz mi że na studiach nie zetknąłeś się z przepisami które byłyby dla ciebie niejasne. Wielki props za inicjatywę.
Jeszcze nie jesteśmy praktykami, ale po odbytych aplikacjach już tak, więc nie wiem o co ten krzyk. Nadal zapraszam do podawania pomysłów. Naprawdę chcę zrobić coś dobrego Smile
Mnie interesowałby temat bardzo goólny, bo w zasadzie mam w ogóle problem z rozuminiem przepisów jako takich. Dlatego budownictwo ogólne jako takie, wszelkie pozwolenia, przepisy BHP, przepisy przeciwpożarowe, terminy na uzyskanie wszelkich pozwoleń, inspekcja budowlana itd.
Dość szeroki temat, musiałabym go zawęzić do jakiegoś konkretnego zagadnienia choć wolałabym w pracy poruszyć jakiś problem i zmierzać do jego rozwiązania. Przyszli lub obecni inżynierowie, proszę o inwecję!
Przykro mi chciałem tylko pomóc Smile
Cóż, w zakresie prawa budowlanego i generalnie budowlanki to zawsze intrygowała mnie pozycja i status generalnego wykonawcy w budownictwie, jego odpowiedzialność, zakres roszczeń inwestora w stosunku do jego osoby czy też kwestia rękojmii za wady i gwarancji. To byłby jeden temat, a drugi to budowa magazynów w systemie BTS, zwłaszcza konstrukcja i elementy umowy zawieranej między zamawiającym a wykonawcą, kwestia rozliczeń i własności.
Dziękuję za pomysły. Są bardzo doprecyzowane, na pewno się tym zajmę. Jakbyś się mógł odezwać do mnie na priv.
Przekierowanie