Forum mody i urody

Pełna wersja: Pomoc w codziennych obowiązkach przy niepełnosprawnym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Moja siostra ma niepełnosprawne dziecko i często widuje ją, tak zmeczoną i ogólnie widzę, że ja to bardzo dużo kosztuje. Jej mąż pracuje za granicą a cała opieka nad dzieckiem spoczęła na niej. Chciałbym jej jakoś pomóc.. słyszałem, że są specjalne podnośniki, które bardzo pomagają przemieszczanie takiej osoby, ale nigdzie nie mogę takich znaleźć. Pomożecie?
Jak miło, że chcesz pomóc swojej siostrze. Dużo osób nawet nie wie ile kosztuje taka opieka nad niepełnosprawną osobą.. trzeba m.in. ją nosić i skoro to robi kobieta to jestem pewny, że ją to bardzo męczy. Rozmawiałem ze znajomym, który się zna na takich kwestiach bo pracuje przy rehabilkitacjach i polecił mi coś takiego: http://www.maza-med.pl/category/likwidac...nsportowe/ są to podnośni transportowe, które bardzo pomagają przy transporcie z wanny, przesiadania się itp. ogólnie to bardzo pomocne urządzenie.
jak już mowa o podnośnikach to może od razu sięgniesz po podnośniki sufitowe? http://www.maza-med.pl/category/likwidac...-sufitowe/ na tej stronie możesz znaleźć takie i wydaje mi się to doskonałe rozwiązanie, żeby taki używać w łazience, sypialni itp.
Może najlepiej zapytasz swojej siostry co ona potrzebuje.. bo wiadomo, że chcesz jej pomóc, ale zamiast gotowego sprzętu to może coś wspólnie wybierzecie. Choćby właśnie z tej strony http://www.maza-med.pl/ bo z tego co widzę to mają naprawdę dużo sprzętów dla osób niepełnosprawnych.
Współczuję ;/ bardzo smutno się czyta dla mnie takie wpisy.
Może faktycznie najpierw porozmawiam z siostrą. Tymczasem dziękuję za pomoc i linki! Na pewno zapoznam się z ofertą Maza-med
Przekierowanie