Forum mody i urody

Pełna wersja: Kto poleci dobre i niedrogie studio projektujące etykiety na produkty?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Potrzebuję pomocy w znalezieniu solidnego i godnego zaufania studia, które podejmie się zaprojektowania etykiet na importowane z Sri Lanki herbaty. Jest o produkt premium więc chcę firmy, która ma już jakiś dorobek i cechuje się profesjonalizmem. Będę bardzo wdzięczna za szybką pomoc. Pozdrawiam
Polecam tę firmę: algrafo.pl. Moja firma współpracowała z nimi w zakresie projektowania etykiet świątecznych na nasze towary. Efekt był bardzo zadowalający, szczególnie ceniłam sobie kontakt i możliwośc nanoszenia poprawek na otrzymane propozycje. Polecam też poczytac informacje na tej stronie, gdzie znajdzie Pani wszystkie szczegóły oferty. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Dziękuję za szybką odpowiedź, o taką firmę właśnie mi chodziło.
Witam. Zlecałem algrafo tworzenie wizytówek i również mogę polecić. Wszystko wykonane profesjonalnie i w terminie. Tak jak pisała Pani wyżej kontakt należy z pewnością do mocnych stron, jak również cena. Przyglądałem się dosyć uważnie różnym firmom bo chciałem wybrać ofertę w najbardziej konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości i algrafo zaskoczyło mnie pod tym względem bardzo pozytywnie.
A to nie można już samemu zrobić sobie wizytówek i wydrukować? Trzeba wszystko komuś zlecać? Chyba macie za dużo pieniędzy.
Jeśli potrafisz profesjonalnie zaprojektować wizytówkę a potem wydrukować z 5000 kopii w wysokiej rozdzielczości i wypukłymi elementami to rzeczywiście możesz zrobic to sam. Jednak podejrzewam ze nie masz o tym zielonego pojecia dlatego piszesz takie glupoty. W przedsiebiorstwo trzeba inwestowac, a szczególnie w marketing.
Przekierowanie