Forum mody i urody

Pełna wersja: Założyłam bloga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów. Mówi się, że aby uzyskać sukces w Internecie, wystarczy pasja. Na własnej skórze przekonałam się, że to niestety nie gwarantuje zwycięstwa. Mam pasję – uwielbiam piec, eksperymentować w kuchni, moje słodkości i inne potrawy wychodzą nie dość że pyszne, to jeszcze pięknie wyglądają. Bardzo lubię dekorować jedzenie, zwłaszcza ciasta i muffinki. Mam też wiele autorskich przepisów. Założyłam bloga. Mam wyświetlenia i sporadyczne komentarze, ale nie jest ich dużo. Jak zdobyć rozgłos z sieci?
Teraz coraz więcej ludzi decyduje się zarabiać jako vloger, albo bloger. Okazuje się jednak, że aby się wybić trzeba robić coś oryginalnego, mieć charyzmę, albo wpływowych znajomych…
… albo zająć się tym na serio i zlecić poważnej firmie - E-kjstudio - reklamowanie na portalach społecznościowych. To zawsze skutkuje.
Powiem Ci, że masz rację. Są firmy, które zajmują się promocją firm na co dzień, robią to profesjonalnie. To jest ratunek dla przedsiębiorców, którzy zamiast działać, nieustannie zastanawiają się, jak wypromować firmę. Tymczasem profesjonaliści mogą zrobić to za nas. Warto skorzystać z takiej szansy bo jeśli faktycznie masz pasję, realizujesz się w czymś, co świetnie Ci wychodzi, to czemu nie pokazać tego światu? Smile.
Masz absolutną rację, pasja nie wystarczy. Niezbędna jest także wiedza o marketingu internetowym. Może za mało skupiasz się na swoich czytelnikach, zbyt wielką uwagę przywiązujesz do szczegóły i pewne elementy Ci umykają? A może Twoja szata graficzna jest odpychająca, uboga?
Fanpage to strzał w dziesiątkę. Powiem ci, że E-kjstudio nie tylko założy Ci Fanpage, będzie go systematycznie prowadził dodając określoną liczbę postów tygodniowo (liczba ta zależy, którą ofertę wybierzesz – jest ich kilka), ale także będzie organizował tematyczne konkursy. Myślę, że takie konkursy mogą przyciągać czytelników do Twojego bloga.
Przekierowanie