Forum mody i urody

Pełna wersja: Zespół
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów. Marzyliście kiedyś o tym, by stworzyć swój własny zespół. Ja marzyłem o tym od dawna, szkoliłem się w zaciszu domowym, nagrywałem filmiki na youtube ale także się z nich uczyłem. W liceum poznałem Szarego, Maxa i Pająka. Czyli, mojego gitarzystę, perkusistę i drugiego gitarzystę. Razem stworzyliśmy zespół, napisaliśmy piosenki ale odkąd skończyliśmy szkołę, nie mamy gdzie ćwiczyć. I co teraz?
Może taki prosty sposób nie przyszedł Ci do głowy, ale może przenieście próby do garażu? Wydaje mi się, że wiele początkująychc zespołów tak czyni. Tylko trzeba uzgodnić to z sąsiadami Smile. Pod warunkiem, że gracie naprawdę dobrą muzykę!
A właśnie, jaką muzykę gracie?
Hehe, skoro mamy gitary i perkusje to chyba wiadomo, ze rock! Najlepszy. Wychowałem się na tym gatunku muzyki. Garaż jest świetnym pomysłem! Przyznam, że nie wpadłem na niego.
Tylko zadbaj, żeby ten garaż jakoś wyglądał – może go jakoś fajnie urządźcie. I koniecznie zadbajcie o okna do garażu, kupicie je na: http://www.erna.pl/. To będzie Wasza jedyna inwestycja, a korzyść ogromna. I dzięki oknom, sąsiedzi będą mogli Was nie tyklo usłyszeć ale i zobaczyć! Big Grin I grono fanów będzie rosło i rosło.
Taka inwestycja nawet drogo Was nie wyniesie, tu jest bowiem cennik: http://www.erna.pl/cennik/. Na pewno taniej Was to wyniesie niż dobra gitara Smile.
No tak, to akurat racje. Dobre gitary są takie drogie! Ale na szczęście dostaliśmy dobre instrumenty w prezencie. I skorzystaliśmy z tej szansy. Nie mogliśmy jej zmarnować.
Przekierowanie