Forum mody i urody

Pełna wersja: Kosmetyki kolagenowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio robi się całkiem modne używanie różnych kosmetyków z kolagenem. Ktoś mi może wyjaśnić, jakie to ma zastosowanie i jak właściwie działa? Podobno można na przykład przyjmować kolagen w kapsułkach i to pomaga na zmarszczki i inne problemy ze skórą. Nie wiem jeszcze, czy sama się skuszę, ale na pewno mnie ten fenomen ciekawi i chętnie się dowiem, o co tyle szumu. Na stronie, którą sprawdzałąm było napisane tak chemicznym językiem, że nic nie zrozumiałam z tego.
Najlepiej zacząć od tego, czy w ogóle wiesz co to jest KOLAGEN?
No z tego, co zrozumiałam, to organizm go produkuje, żeby cośtam kontrolować, ale z wiekiem jest go za mało.
Cóż mniej więcej masz racje. Najprościej mówiąc – kolagen to jest takie białko młodości. To jego ilość świadczy o tak zwanym „biologicznym wieku”. Nie jest tak, że mamy określoną ilość i to z wiekiem spada, bo on jest na bieżąco produkowany w komórkach. To jego synteza zachodzi coraz wolniej no i w efekcie marszczy się skóra, słabnie wzrok itp.
No dobra, to brzmi w miarę jasno. W takim razie co ma mi dać stosowanie kosmetyków z kolagenem?
To po prostu uzupełnia braki. Wiem, że to brzmi śmiesznie, ale to po prostu odmładza organizm i go przywraca do równowagi.
Ale to pani dobrze wyjaśniła! Dostałam od męża kolagen Colway w formie serum i stosuję już jakiś czas, ale w sumie nie wiedziałam do tej pory jak to dokładnie działa Smile Polecam tę stronę internetową - kolagenowysklep.pl/oferta/kosmetyki-kolagenowe, jeśli się pani zdecyduje na kupienie czegoś z kolagenem Smile
Przekierowanie