Forum mody i urody

Pełna wersja: Fajne i tanie mieszkania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć Wink Jesteśmy z wielkopolski.. z małego miasta i tak się zastanawiamy czy nie przenieść się do Poznania.. niedawno straciłem pracę, a w moim mieście ciężko jest znaleźć zlecenia dla ludzi z moim wykształceniem. Na szczęście mamy spore oszczędności i tak się właśnie zastanawiamy, czy nie czas przenieść się do większego miasta.. w Poznaniu mamy sporo znajomych i ponadto, aż taki wstrząs by to nie był dla nas, bo do rodzinnych stron zawsze można w miarę szybko dojechać. Znacie tanie i fajne mieszkania z Poznania?
Ja się zainteresowałem mieszkaniem na Wildzie, które wygląda bardzo opłacalnie.. nie jest aż tak drogie jak myślałem no i jednak fajna lokalizacja. Polecam się przenieść do większego miasta, bo my też z tym długo zwlekaliśmy, ale jednak co większe miasto to większe. Przynajmniej jest szansa poznać nowych ludzi, a nie tylko ciągle jedne i te same twarze..
Wejdź sobie na masz tam dużą ofertę mieszkań z Poznania, w bardzo dobrej cenie i do tego jeszcze możesz się skontaktować bezpośrednio z developerem, zapytać o szczegóły danego miejsca itp. Możesz się też rzecz jasna umówić na oglądanie mieszkania, które Ci się spodoba.
Ja miałem podobny dylemat jak Wy.. ale zostałem w małej miejscowości i żałuje, bo ludzie strasznie mają tu zaściankowe myślenie i choć jest spokojnie to strasznie się nudzę.. a pieniądze z oszczędności dawno się rozeszły i nie mamy już pieniędzy
To jest wszystko kwestia indywidualna. Ja osobiście zawsze powtarzam znajomym, że warto ryzykować.. niż potem żałować Wink A mieszkanie zawsze można kupić, a potem sprzedać Wink
Przekierowanie