Forum mody i urody

Pełna wersja: Hotel i Spa w jednym na weekend
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam i o SPA od razu pytam Wink) z moją najlepszą przyjaciółka chcemy sobie zaszaleć i wybrac się na weekend do jakiegoś fajnego hotelu, gdzie obowiązkowo jest SPA. Będę wdzieczna za wszelkie sugestie Wink))
Szcześciara – mnie tez to się marzy, ale brak wciąż motywacji, żeby ruszyć choć na kilka dni. Ciągle tylko praca, dom, dzieciaki. Tez mnie przyjaciólka ciągnie na coś takiego, a ja jej tylko obiecuję… ech Sad
To przestan obiecywać tylko działaj Smile Jest tak wiele spa na Mazowszu, że aż szkoda nie skorzystać z tej oferty Smile Sama wiem po sobie, że najgorzej to zorganziowac się pierwszy raz.
No niby masz rację…
na pewno ma rację :PPP A ja Ci mogę polecić jedne hotel ze spa na terenie Płocka – wejdź siebie na tę stronę: hoteldebowagora.pl Rewelacyjne miejscówka Smile Mojej siostrze urządziłam tam wieczór panieński, typowo babski, z tymi wszystkimi zabiegami oraz oczywiscie innymi atrakcjami TongueP Żałowała później, ze spóźniła się z rezerwacją sali weselnej w Płocku, w tym wlasnie hotelu, bo bardzo jej się cały ten obiekt podobał. Wymarzona sceneria na ślub … No chyba, że jeszcze raz wyjdzie za maż ;PPP
Muszę się zastanowić nad twoją propozycją tego hotelu w Plocku. W sumie nie jest to daleko od Warszawki i jak wstępnie rzuciłam okiem na stronę, to rzeczywiście cały obiekt prezentuje się bajecznie.
Przekierowanie