Forum mody i urody

Pełna wersja: Jak się organizuje szkolenia BHP?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Od tego roku jest w mojej pracy odpowiedzialna za szkolenia BHP i muszę zorganizować jakieś dla pracowników. NIe mam pojęcia, jak to zrobić, bo robię to pierwszy raz w życiu. A mój poprzednik na tym stanowisku nie pozostawił mi nawet żadnych informacji, którymi bym się mogła wesprzeć. Normalnie masakra.
No tak czasami bywa. Po prostu znajdź jakąś firmę, która organizuje takie szkolenia, dogadaj się z nimi i wtedy będziesz mogła bez problemu wszystko załatwić i bez problemu takie szkolenie zorganizujesz, żeby Twoi pracownicy byli przeszkoleni Smile
Tak łatwo koledze mówić. Też się naszukałem długo firmy, która robi szkolenia BHP, aż wreszcie znalazłem na stronie http://www.diwos.pl/oferta/szkolenia-bhp-olsztyn/ taką świetną ofertę i od tego czasu tylko z niej korzystam, jeśli chcę przeszkolić swoich pracowników tym zakresie. Może dla Ciebie to też dorby wybór?
Chyba najlepszy. Akurat w Olsztynie szkolenia BHP będą chyba najlepszym rozwiązaniem dla mojej firmy, nie będzie trzeba nic kombinować z żadnym dojazdem czy coś.
Przekierowanie