Forum mody i urody

Pełna wersja: Kto prowadzi dla was księgi rachunkowe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Musze dosc szybko znaleźć kogos, kto poprowadzi dla mnie ksiegi rachunkowe. Kto prowadzi dla was księgi rachunkowe? Macie kogos sprawdzonego?
Teraz na rynku jest wiele firm które oferują prowadzenie ksiąg rachunkowych Warszawa to miasto, gdzie bez trudu znajdziesz firme, która sprosta twoim wymaganiom. Ja korzystam z optimum-waw.pl/ i do tej pory na nich się nie zawiodłam. Oni mają w ofercie też pełną księgowość no i usługi kadrowe , gdybyś potrzebował. Maja na stronie cennik ,wiec możesz od razu sprawdzic ile to mniej wiecej by ciebie wyniosło.
no wiesz musisz mieć sporo dokumentacji jeśli chodzi o ksiegi rachunkowe np. dziennik, konta ksiąg pomocniczych, inwentarz. Ja korzystam tez z firmy zewnętrznej bo nie umiałbym sam tego ogarnąć, tym bardziej, ze w związku z prowadzeniem firmy jest wieel innych rzeczy i caly czas cos jest do zrobienia, caly czas cos się dzieje.
Rachunkowosc jest po to, żeby panstwo mogło kontrolowac wszelkie operacje gospodarcze. Bo wtedy nie ma wątpliwości kto ile ma dla państwa zapłacić Tongue
Przekierowanie