Forum mody i urody

Pełna wersja: Jednodniowe wycieczki szkolne.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej, jakie jest wasze zdanie, lepiej organizować jednodniowe wycieczki szkolne czy może jakieś dłuższe wypady? Szczególnie pytam o klasy na poziomie podstawówki. Wiadomo, że maluchy nie poradzą sobie na takich dużych wyjazdach od razu i trzeba je stopniowo przyzwyczajać, ale co na przykład w trzeciej albo czwartej klasie?
my do czwartej klasy robimy wyjazdy jednodniowe, ale zawsze są fajnie zorganizowane i naprawdę wszyscy świetnie się bawią. Zerknij sobie na stronę internetową http://www.wigra.com.pl/kategoria/1-dniowe,126 i poczytaj scenariusze, podali też ceny.
ja myślę, że to kwestia indywidualna, trzeba dopasować do grupy. Są klasy, które bardzo szybko mogą przestawić się na wyjazdy, ale bywa też odwrotnie. Korzystaliśmy ostatnio z oferty tego biura, co kolega wyżej, ale dłuższych wycieczek http://www.wigra.com.pl/kategoria/Wycieczki-szkolne,125. Czwarta klasa, było ok.Wink
My w trzeciej klasie byliśmy na dwudniowej wycieczce i dzieci bardzo ładnie sobie poradziły, ale zazwyczaj chyba lepiej poczekać do tej czwartej klasy i być spokojniejszym.
Przekierowanie