Forum mody i urody

Pełna wersja: Zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania – na czym polega?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema, czy słyszeliście może o czyms takim jak zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania. Widziałem ostatnio gdzies takie ogłoszenie i nie ukrywam, ze mnie zainteresowalo, bo chciałbym wiedzieć na czym polega.
A pod jakim kątem?
Nie tylko z czystej ciekawości, ale też z takiego powodu, ze jestem dość wygodny w zyciu i szukam różnych rozwiązan, które mogą mnie odciazyc z takich czy innych spraw.
Rany, ale ty enigmatyczny jesteś…
Daj mi dokończyć ;PPP chodzi mi o to, ze mam kawalerke w Poznaniu, z której się niedawno wyprowadziłem, bo skonczylem studia i ruszam w swiat i nie bardzo miałem pomysl na to, co z nia dalej zrobić. I wtedy wlasnie zobaczyłem, ze jest cos takiego jak zarządzanie mieszkaniami na wynajem w Poznaniu. Niestety nie znam tego biznesu, dlatego chciałem z wami trochę pogadac na czym polega to zarzadzanie. Liczyłem na to, ze ktoś może miał z tym już do czynienia i powie mi, czy warto w to wchodzić.
warto, ja się tak przynajmniej pozbyłem mojego problemu. Mam mieszkanie własnościowe, które kiedyś kupiłem – jak było to bardzo opłacalne, ceny mieszkań szły w doł, nie wiem czy to pamiętacie. A teraz kupiłem większe, bo mi się rodzina powiekszyla Wink i trzeba było szukac zamiast 40 m kw 70 Smile ale nie chciałem sprzedawać starego, wiec stwierdziłem, ze może dobrze będzie rozejrzeć się za jakimś biurem nieruchomości, które zajmuje się zarządzaniem mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania i tak trafiłem na ten adres: premiumforrent.pl/zarzadzanie-mieszkaniami . Firma jest spoko – a co najwazniejsze – mam pewnośc, dba o moje interesy, czyli, ze jej również zależy na tym, aby najemcy byli uczciwi.
Ok, to ważne, ale w sumie jak to wygląda od strony formalnej? Jest jakas umowa?
Tak, zawierasz umowę, Premium For Rent, bo tak się nazywają, ma swoją baze najemców lub wyszukuje takich, na których tobie by zalezalo. Wiadomo, ze nie jesteś w stanie samodzielnie przypilnować wszystkiego – ani stanu w jakim będzie mieszkanie, czyli zniszczen regularnych wpłat itd. A to biuro Ci to gwarantuje. Masz po prostu luksus w tym zakresie!
okej, to już wszystko wiem i chyba to jest wlasnie to, czego szukam Smile
Przekierowanie