Forum mody i urody

Pełna wersja: Dyplom ukończenia zerówki - gdzie go kupić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drodzy forumowicze i forumowiczki, jestem wychowawcą w zerówce i potrzebne są mi dyplomy ukończenia zerówki, aby wręczyć je maluchom na zakończenie roku. Niestety nie wiem, gdzie mogę je kupić. Pomożecie mi?
Poszukaj po wyszukiwarkach, na forach dla nauczycieli, na pewno gdzieś Ci pomogą. Zawsze też możesz samemu coś przygotować - takie maluchy nie mają oczekiwań i będą cieszyć się ze wszystkiego.
Ja przeróżne dyplomy dla dzieciaków, nawet te na zakończenie szkoły kupuję w Białym Atramencie. Jest to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą wyłącznie tego typu rzeczy i naprawdę mają świetne dyplomy. Nie prawdą jest też to, że maluchy niczego nie oczekują - zobaczysz różnicę jak dasz im jakiś marny dyplom, a także jak postawisz na te dopracowane przez profesjonalistów.
Wielu nauczycieli korzysta z ich oferty, bo jest to jeden z niewielu tego typu sklepów, który naprawdę dba o jakość oferowanych elementów. Dyplomy są drukowane na kartonie, a nie tak jak często ma to miejsce, na papierze o wyższej gramaturze bądź kredowym.
Zerknij sobie pod link http://www.bialyatrament.pl/pl/uko%C5%84...r%C3%B3wki i zobacz na jaki dyplom ukończenia zerówki możesz liczyć. Przejrzyj sobie wzory i wybierz ten, który według Ciebie przypadnie dzieciakom do gustu. Możesz też postawić na inne dla osób wyróżnionych i inne dla całej reszty.
Świetny pomysł z tymi różnymi dyplomami dla wyróżnionych i dla reszty! Jednak czasami warto poprosić kogoś o pomoc, bo można naprawdę wiele się dowiedzieć. Dzięki również za link oraz wszelkie inne wskazówki.
Przekierowanie