Forum mody i urody

Pełna wersja: Układ centralnego smarowania maszyny z grupy tokarek cnc. Jaki układ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Wiem że są gotowe zestawy które montuje się przy takich maszynach tylko interesuje mnie jaki będzie odpowiedni do tokarki cnc. Nie bardzo orientuję się w temacie a pracownicy wiercą mi dziurę bo maszyna przez to często się grzeje.
Z takim pytaniem to raczej nie na forum bo wszystko zależne jest od tego jaką maszynę posiadasz i od parametrów gotowych systemów. Na twoim miejscu wysłał bym zapytanie do firmy która sprzedaje takie układy.
A znacie taką firmę? Nie ukrywam że temat obsługi maszyn jest mi znany tylko z tego co mi powiedzą pracownicy a potrzebuję kogoś kto zrobi to na już.
Jak wpiszesz to co w temacie do wyszukiwarki to myślę że spokojnie znajdziesz co najmniej kilka firmy które zajmują się układami smarowania w twoim rejonie. Oni już odpowiednio dobiorą podzespoły pod konkretne urządzenie.
Jeżeli mogę ci coś polecić to zajrzyj na http://www.centralne-smarowanie.com/ i tam pytaj. Dzisiaj centralne smarowanie maszyn jest podstawą w urządzeniach które seryjnie nie mają takie układu i pomoże to oszczędzić na częściach eksploatacyjnych.
Jeszcze żebyś podała tutaj model tokarki to może jakiś fachowiec powiedział by ci mniej więcej co możesz tam zamontować ale tak to nikt nie jest jasnowidzem. Zostaw numer telefonu na stronie to na pewno się do ciebie odezwą Wink
Przekierowanie