Forum mody i urody

Pełna wersja: Chciałbym wykonać przegląd kotłów w Tarnowie – ktoś wie gdzie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś z Państwa orientuje się może trochę w lokalnych firmach zajmujących się serwisowaniem i konserwowaniem pieców centralnego ogrzewania? Mam kilka pieców marki Viessmann i chciałbym przygotować je na nowy sezon grzewczy. Kilka z nich niestety ma się już źle, ewidentnie pojawiały się z nimi problemy pod koniec ostatniej zimy. Zależy mi na profesjonalnym podejściu, ale jednak cena też je ważna bo pieców dużo do ogarnięcia :/
Z tego co mi wiadomo w Twoim regionie zajmuje się tym firma GRZE-JE i uważam, że powinieneś właśnie do nich się odezwać. Biorę tutaj pod uwagę markę pieców, bo rozumiem, że wszystkie tej samej firmy? To jest serwis autoryzowany, naprawy na oryginalnych częściach, odpowiednio przeszkoleni pracownicy. No na pewno dobra jakość będzie.
Tak, tylko takie piece mam. Nie wiedziałem, że jest tutaj autoryzowany serwis, szukałem bardziej uniwersalnego serwisu, ale profesjonalnego Wink Pytanie tylko czy jak pójdę z tym do autoryzowanego to nie wydam na to majątku?
Może i będzie troszkę drożej, ale masz pewność, że piecami nie zajmują się partacze…to chyba najważniejsze, nie?
Może i masz rację, sam już nie wiem. Dwa piece są gazowe, pozostałe opalane tradycyjnie, przydałby się też przegląd kominów przy okazji.
Kominiarza zatrudnij Tongue
Nie będzie naprawdę drogo jeśli oddasz właśnie oni zajmą się pełnym przeglądem kotłów w Tarnowie. Przy takim większym zleceniu na pewno dogadzasz się co do ceny, a tutaj na stronie http://grze-je.pl/oferta/przeglady/ masz wszystko bardzo ładnie opisane. Wymieniają filtry jak trzeba, sprawdzają szczelność, konserwują co trzeba. Po takim serwisie piece na pewno będą bezproblemowo działały w sezonie.
OK, odezwę się w takim razie do nich na pewno. Dzięki serdeczne za podesłanie tej oferty. Szukałem sporo o naprawie, ale jakoś nie trafiłem na nich.
Tam będą mogli Ci się zając wszystkimi piecami marki Viessmann w Tarnowie i to zawsze wszystko naprawiane jest zgodnie ze specyfikacją producenta, nie ma mowy o żadnych prowizorkach, co niestety lubią robić inne serwisy…Poczytaj sobie dokładnie o pełnym zakresie usług http://grze-je.pl/, napisz do nich, masz tam kontakt i dowiedz się co i jak. Profesjonalny serwis to przede wszystkim bezpieczeństwo i tam masz to zapewnione.
Przekierowanie