Forum mody i urody

Pełna wersja: Pisanie prac – czy macie jakieś zaufane źródło?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czesc wszystkim, zabrałam się za pisanie pracy licencjackiej, ale przyznam szczerze, ze idzie mi to bardzo opornie. Nie mam wystarczająco dużo czasu na to, żeby zebrac material, a jak siadam do kompa, żeby cos splodzic, to doslownie wena tworcza gdzies znika… o i stad moje zapytanie, czy macie jakies zaufane źródło, osobę firme, która oferuje pisanie prac licencjackich?
oj wiem, co przezywasz. Ja walcze podobnie. A jaka tematyka?
ogolnie administracja. Chciałam przeswietlic prawo podatkowe i podatki.
Oj to rzeczywiście. Ja akurat robię kosmetologie. Zupełnie inna bajka.
Czesc dziewczyny. Ja tez szukam pomocy. Ale wiecie chodzi mi o zapewnienie nie tylko tego, ze moje dane będą bezpieczne, ale tez ze praca przejdzie przez system antyplagiatowy, bo jak bym miała zaliczyć taka wtope na koniec studiow… A chce jeszcze robic magisterke, wiec tym bardziej musze mieć czyste konto. A tematyka pracy licencjackiej generalnie toczy się wokół marketingu.
Moja kumpela widzac jak sobie nie radze z pisaniem pracy licencjackiej, zaczela szukac w necie jakiś wlasnie usług pod haslem pisanie prac i tak trafiła na: http://twojredaktor.pl/. Okazało się, ze to jest bardzo fajny, rzetelny portal, gdzie bez problemu możesz zamowic jaką chcesz prace licencjacka czy magisterską. O system antyplagiatowy nie masz co się martwic. Robią to obligatoryjnie. Moją promotor zaliczyl na 5 Smile nawet nie wiecie jaka bylam szczesliwa. Oczywiście zapoznałam się przed obrona z cala trescia. Nie ma lipy Smile
Czyli ten serwis nazywa się twojredaktor.pl tak? Musze go sobie wygulowac.
Tak, prościej i szybciej będzie jak sobie klikniesz na tego linka, co wysłałam.
A ja już sobie weszłam na te stronę. Wygląda przekonywująco Smile Biorac pod uwagę, ze oprócz tego, ze studiuje, to jeszcze pracuje na co dzień, to przynajmniej jakos to wszystko będę mogla czasowo ogarnąć teraz Smile)) Nie chciałabym zawalić ani tego, ani tego.
Przekierowanie