Forum mody i urody

Pełna wersja: Podrzucicie mi jakieś konkretne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zaczynam właśnie moją przygodę z pracą za granicą. No, właściwie to dopiero planuję ją zacząć, ale to wszystko nieistotne szczegóły Tongue Z racji, że mam doświadczenie w pracy z osobami starszymi i znam bardzo dobrze język niemiecki stwierdziłam, że mądrym pomysłem będzie się podjęcie pracy w charakterze opiekunki dla osób starszych. Jest to coraz bardziej modne i popularne, więc wydaje mi się, że nie będzie problemu ze znalezieniem oferty pracy tego typu. Tylko właśnie, gdzie ich szukać? I czy ktoś może mi podrzucić jakieś konkretne ogłoszenie żebym wiedziała na co warto zwracać uwagę, czego ludzie wymagają itp.? Byłabym wdzięczna za pomoc Smile)
Osobiście Cię podziwiam. Ciebie i inne panie, które się tego podejmują. Ja bym nie mogła tak wyjechać i w obcym języku takiego odpowiedzialnego zajęcia robić. To duże wyzwanie oraz odpowiedzialność.
To prawda, jest to spora odpowiedzialność. Ale moim zdaniem warto.
Dobrze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to duża odpowiedzialność, a nie po prostu wakacyjna przygoda. Praca z osobami chorymi i potrzebującymi pomocy w codziennym życiu to jednak duża odpowiedzialność. A jeśli chodzi o przykładowe ogłoszenie o pracę to proszę bardzo tu masz jedno z nich: laxocare.pl/oferty-pracy/opieka-pani-altenstadt/. Ogłoszenia oczywiście są różne, oferowane są różne stawki oraz też są różne wymagania, zależy jaka jest kondycja osoby, która mamy się opiekować.
Okej, rozumiem. Dzięki wielkie, a powiedz mi jeszcze czy polecasz tę firmę, na której stornie jest oferta zamieszczona?
Jak najbardziej Smile Ja z ich pomocą właśnie zaczynałam pracę w Niemczech jako opiekunka i nadal z ich pomocy korzystam. Jestem bardzo zadowolona z ich pomocy, podejścia do opiekunek oraz ze sposobu dobierania ofert. U mnie zawsze trafiają w 10 i nigdy nie miałam żadnych problemów.
Aha, aha. Okej, super! W takim razie chyba się do nich po prostu zgłoszę po pomoc w tych pierwszych krokach. Dzięki za namiary!
Przekierowanie