Forum mody i urody

Pełna wersja: Szukam preparatu na zniszczone włosy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka, mam problem z włosami i żywię nadzieję że pomożecie mi znaleźć jakiś dobry środek na ich regenerację. W pracy często chodze w kasku i od jakiegoś czasu moje włosy stały się suche i matowe. Znacie może jakiś dobry kosmetyk?
Pod kaskiem to powinny ci się raczej przetłuszczać, może przyczyna jest zupełnie inna.
Na budowie często jest spore zapylenie, może to dlatego. Zawsze miałem ładne ciemne i lśniące włosy a teraz to masakra, łamią się i rozdwajają. Nawet w dotyku sa nieprzyjemne.
Ja bym ci poradziła maskę regenerującą. Po jej zastosowaniu włosy stają się sprężyste i lśniące. Do tego jeszcze zapobiega wypadaniu włosów i odżywia skórę głowy. Jeśli cie to interesuje zajrzyj pod link: https://www.aptekagemini.pl/wax-angielsk...480ml.html, najważniejsze składniki to henna i zielona herbata – sama natura Smile
Dziękuję za link, poczytam jak mnie tylko głowa przestanie boleć. Chyba mnie przewiało. Obym tylko chory nie był.
To może kup sobie polopirynę. To jeden z najtańszych środków na pozbycie się przykrych oznak przeziębienia.
To zależy jaka. Jest ich kilka rodzajów a spektrum działania jest bardzo szerokie, od bólu głowy do zawału serc. Nietórzy ludzie przyjmują ją profilaktycznie. Więcej możesz się dowiedzieć na tej stronie: https://www.aptekagemini.pl/group/polopiryna, jest to bardzo skuteczny lek.
To ja jeszcze dopytam. Ile kosztuje ta maseczka do włosów?
Myślę, że możesz to sprawdzić w większości aptek, także internetowych na przykład w aptekagemini.pl. Porównaj sobie ceny.
Przekierowanie