Forum mody i urody
Pierwsze święta z dzieckiem. - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Naszymi oczami... (/dzial-naszymi-oczami)
+--- Dział: Rodzina i dzieci (/dzial-rodzina-i-dzieci)
+--- Wątek: Pierwsze święta z dzieckiem. (/w-pierwsze-swieta-z-dzieckiem)

Pierwsze święta z dzieckiem. - wiśniówka - 12-11-2015 12:12 PM

Cześć. Piszę do was, żeby zapytać jak wyglądały wasze pierwsze święta z dzieckiem? Spędzaliście je u siebie w domu czy u kogoś? My mamy jechać do rodziców i boję się tej drogi. Nie wiem też jakich prezentów się spodziewać, by nie zdublować. W ogóle jestem pełna obaw.

Pierwsze święta z dzieckiem. - zasmucona - 12-11-2015 02:24 PM

Spokojnie! Czego się tu obawiać? Święta to piękny czas, a jeszcze z taką kruszynką, dla której wszystko jest nowe, to najpikniejszy. Droga też nie jest niczym strasznym. Wygodny fotelik, kilka przystanków i będzie ok. Co do prezentów, to trudno radzić, bo na rynku pełno wszystkiego. My na przykład zamówiliśmy dla córki huśtawkę. Tradycyjne zabawki często sprawdzają się najlepiej Smile

Pierwsze święta z dzieckiem. - wiśniówka - 12-11-2015 04:10 PM

Dzięki za słowa otuchy. A możesz mi pomóc w wyborze fotelika? Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie kupiliśmy.

Pierwsze święta z dzieckiem. - zasmucona - 12-11-2015 04:36 PM

Jasne! Wejdź sobie na podaną przeze mnie stronkę. Masz tam duży wybór świetnej jakości fotelików

Pierwsze święta z dzieckiem. - antylopa - 12-11-2015 05:10 PM

My w zeszłym roku dostaliśmy od rodziców pieluszki flanelowe Motherhood. Chyba ze dwadzieścia sztuk! Cieszyliśmy się, bo one się naprawdę przydają do wszystkiego

Pierwsze święta z dzieckiem. - Andrzej Okoń - 12-11-2015 08:07 PM

U nas w tym roku córka choruje na ciastolinę. Zakochała się w tej zabawie u koleżanki, więc chcemy jej coś wybrac. Uważamy, że to bardzo dobra zabawka, bo rozwija wyobraźnię i kreatywność maluchów.