Forum mody i urody
agroturystyka i domki nad jeziorem - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Interesujemy się... (/dzial-interesujemy-sie)
+--- Dział: Sportem i turystyką (/dzial-sportem-i-turystyka)
+--- Wątek: agroturystyka i domki nad jeziorem (/w-agroturystyka-i-domki-nad-jeziorem)agroturystyka i domki nad jeziorem - maskarada - 12-11-2015 05:41 PM

Jestem nowa w świecie internetu i tym podobnych rzeczy a zależy mi na tym abym znalazła jakiś domek nad jeziorem tylko nie wiem jak to zrobić. Będzie mi ktoś mógł pomóc ?


agroturystyka i domki nad jeziorem - Bimber - 12-11-2015 07:08 PM

Do tego celu powinnaś użyć wyszukiwarki google, tam wpisać interesującą ciebie frazę, w tym przypadku coś takiego „niedrogie domki nad jeziorem wielkopolskim” a wyskoczą tobie rezultaty związane z tą frazą i tam pewnie znajdziesz jakieś domki do wynajęcia.


agroturystyka i domki nad jeziorem - maskarada - 12-11-2015 07:30 PM

Dzięki! Tak myślałam, że muszę użyć do tego google ale wiecie jak to jest, gdy starsza osoba pierwszy raz zaczyna swoją przygodę z internetem, o ile samo pisanie na klawiaturze to jak pisanie na maszynie do pisania to już te inne zagadnienia to dla mnie czarna magia. A jeszcze do co mojego pytania to w lokalnej gazecie znalazłam takie ogłoszenie „niedroga agroturystyka nad jeziorem kujawskim” i zastanawiam się czy takie ośrodki agroturystyczne wynajmują też domki, tak to bym do nich zadzwoniła i dopytała.


agroturystyka i domki nad jeziorem - Szkieletor26 - 12-11-2015 09:45 PM

To zadzwoń i dopytaj tak będzie chyba najlepiej, wtedy rozwiąże to wszystkie twoje wątpliwości. PS. Ja często spędzam wakacje nad jeziorem i uważam, że to lepsze miejsce do odpoczynku niż zatłoczone plaże nad Bałtykiem.


agroturystyka i domki nad jeziorem - maskarada - 12-11-2015 10:27 PM

Zadzwoniłam i wszystko sobie z nimi ugadałam, wynajmują domki i można śmiało tam jechać, dziękuje wam za pomoc!


agroturystyka i domki nad jeziorem - Edyta Górska - 12-12-2015 12:41 AM

Nie ma za co, na początku przygody z internetem i wyszukiwaniu w nim informacji każdy ma z tym kłopoty i ktoś musi mu wskazać drogę jak to zrobić.