Forum mody i urody
Kto najlepiej zorganizuje imprezę dla dzieci w okolicach Poznania? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Inne (/dzial-inne)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Kto najlepiej zorganizuje imprezę dla dzieci w okolicach Poznania? (/w-kto-najlepiej-zorganizuje-impreze-dla-dzieci-w-okolicach-poznania)

Kto najlepiej zorganizuje imprezę dla dzieci w okolicach Poznania? - Tomek_Karmel - 01-28-2016 10:57 AM

Chciałbym w swoim ogrodzie, bo mam dużo miejsca urządzić urodziny swojemu synowi. Potrzebuję namiarów na jakiegoś organizatora, który przywiezie mi tu jakieś zabawki czy dmuchane zamki i zadba o to, zeby koledzy syna się nie nudzili.

Kto najlepiej zorganizuje imprezę dla dzieci w okolicach Poznania? - Madeleine4 - 01-28-2016 01:51 PM

Też coś posobnego urządzałam dla syna kilka dni temu- koszmar!! Mogę ci tylko polecić żeby nie zapraszał dużo głośnych kolegów

Kto najlepiej zorganizuje imprezę dla dzieci w okolicach Poznania? - antylopa - 01-28-2016 03:09 PM

Jeśli polecisz komuś dobremu, to masz spokój a dzieci się bawią dobrze, więc nie jest to jakieś straszne przeżycie...

Kto najlepiej zorganizuje imprezę dla dzieci w okolicach Poznania? - PoziomkaBiała - 01-28-2016 04:09 PM

Ja przeszukałam chyba strony wszystkich takich organizatorów imprez w Poznaniu i w końcu dotarłam na http://nana.edu.pl/organizacja-urodzin-dla-dzieci. To specjaliści od robienia urodzin w plenerze! Są naprawdę dobrzy- dzieci z klasy mojej córki wspominają tą imprezę do dzisiaj. Według mnie i moich koleżanek, które już też próbowały w kilku firmach najlepsze imprezy dla dzieci Poznań może zrobić właśnie tam. A no i polecam zamówienie dmuchanego zamku albo zjeżdżalni, bo dostarczają ci to i montują sami, a dzieci są szalone jaki to zobaczą Smile

Kto najlepiej zorganizuje imprezę dla dzieci w okolicach Poznania? - Tomek_Karmel - 01-28-2016 04:57 PM

Dzięki, wreszcie jakaś sensowna rada! A wiesz czy mogą dostosować te atrakcje do tego co lubi syn, czy raczej mają gotowe już zabawy?

Kto najlepiej zorganizuje imprezę dla dzieci w okolicach Poznania? - PoziomkaBiała - 01-28-2016 07:57 PM

Na pewno mają jakiś gotowy schemat ale za pomocą dodatków typu jakieś czapeczki albo balony możesz nawiązać do hobby syna np. tort w kształcie piłki nożnej, jeśli to jego ulubiony sport

Kto najlepiej zorganizuje imprezę dla dzieci w okolicach Poznania? - Drozd - 01-28-2016 08:52 PM

Oni zajmują się też organizacją w Poznaniu imprez firmowych z tego co wiem. Byłem na jednej takiej dla całej rodziny pracowników i miło się zaskoczyłem, bo super zajmowali czas dzieciakom- jakieś gry i zabawy edukacyjne itp. do tego animacje.