Forum mody i urody
Aranżacja zacisznego pokoju - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Interesujemy się... (/dzial-interesujemy-sie)
+--- Dział: Domem i ogrodem (/dzial-domem-i-ogrodem)
+--- Wątek: Aranżacja zacisznego pokoju (/w-aranzacja-zacisznego-pokoju)

Aranżacja zacisznego pokoju - zasmucona - 02-08-2016 08:52 AM

Hej kochani. Udało mi się wyodrębnić w moim domu mały pokoik tylko dla mnie, gdzie będę się mogła oddać swojej ulubionej rozrywce, jaką jest czytanie. Rzecz w tym, że niby mam ogólną wizję, jak chciałabym go urządzić, ale brakuje chyba tkaiego… nie wiem, większego zarysu, inspiracji… może Wy mi pomożeie ją znaleźć? Smile

Aranżacja zacisznego pokoju - PoziomkaBiała - 02-08-2016 11:12 AM

Hej dziewczyno Smile Ostatnio stylowe stają się jasne meble, na przykład białe stoły, które są hitem. Ale to też zależy, ile masz tam przestrzeni u siebie i jak bardzo chcesz, by to zacisze było kameralne.

Aranżacja zacisznego pokoju - zasmucona - 02-08-2016 11:27 AM

No stołu raczej nie planowałam, raczej niewielką ławę, albo i okrągły stolik Smile Na pewno chcę, by stanęła tu mała biblioteczka, w której będą tylko moje książki. Jakiś fajny wypoczynek, fotel czy inne siedzisko. W każdym razie chcę, by było stylowo, ale jednocześnie się nie narzucało, żeby mnie nie rozpraszało przy czytaniu.

Aranżacja zacisznego pokoju - PoziomkaBiała - 02-08-2016 01:00 PM

yhy… hm… mi ciężko jest coś ci tak poradzić, ale widziałam fajne biblioteczki na stronie http://blackcatdesign.com.pl/c/1561/biblioteczki.html. Są w różnym stylu i kolorach, na pewno są też pojemne. Moim zdaniem jest z czego wybierać Smile

Aranżacja zacisznego pokoju - zasmucona - 02-08-2016 03:37 PM

Wow… rzeczywiście urocze Smile No i wreszcie będę miała gdzie położyć swoje książki Smile Ale widzę, że jesteś w temacie już otrzaskana, to może jakiś fotel byłabyś mi w stanie polecić? Taki wiesz… który mnie wplącze trochę w klimat wiktoriańskiej Anglii, albo coś w tych okolicach Smile

Aranżacja zacisznego pokoju - PoziomkaBiała - 02-08-2016 05:00 PM

Nie wiem, czy dobrze trafię, ale w takim razie powinnaś sobie zobaczyć jakiś fotel glamour, bo to jest właśnie taki styl, który się odwołuje gdzieś tam do antyków, ale też z nowoczesnymi wstawkami. Przy tym są szalenie wygodne Smile W moim mi się świetnie śpi Big Grin

Aranżacja zacisznego pokoju - zasmucona - 02-08-2016 07:36 PM

Oj to ja się boję, że dl amnie też będzie za wygodny i tez będę w nim spać Smile Tak czy inaczej dziękuję, dałaś mi jakiś ogólny kierunek, to już mniej więcej wiem, czym się kierować

Aranżacja zacisznego pokoju - PoziomkaBiała - 02-08-2016 10:11 PM

Nie ma sprawy Smile Sama przy okazji znalazłam kilka ciekawych rzeczy.