Forum mody i urody
Kto poleci dobre i niedrogie studio projektujące etykiety na produkty? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Naszymi oczami... (/dzial-naszymi-oczami)
+--- Dział: Praca, finanse, biznes (/dzial-praca-finanse-biznes)
+--- Wątek: Kto poleci dobre i niedrogie studio projektujące etykiety na produkty? (/w-kto-poleci-dobre-i-niedrogie-studio-projektujace-etykiety-na-produkty)Kto poleci dobre i niedrogie studio projektujące etykiety na produkty? - Prestka - 02-26-2016 09:27 AM

Cześć. Potrzebuję pomocy w znalezieniu solidnego i godnego zaufania studia, które podejmie się zaprojektowania etykiet na importowane z Sri Lanki herbaty. Jest o produkt premium więc chcę firmy, która ma już jakiś dorobek i cechuje się profesjonalizmem. Będę bardzo wdzięczna za szybką pomoc. Pozdrawiam


Kto poleci dobre i niedrogie studio projektujące etykiety na produkty? - OgarniętaPrawdą - 02-26-2016 10:54 AM

Polecam tę firmę: algrafo.pl. Moja firma współpracowała z nimi w zakresie projektowania etykiet świątecznych na nasze towary. Efekt był bardzo zadowalający, szczególnie ceniłam sobie kontakt i możliwośc nanoszenia poprawek na otrzymane propozycje. Polecam też poczytac informacje na tej stronie, gdzie znajdzie Pani wszystkie szczegóły oferty. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.


Kto poleci dobre i niedrogie studio projektujące etykiety na produkty? - Prestka - 02-26-2016 01:25 PM

Dziękuję za szybką odpowiedź, o taką firmę właśnie mi chodziło.


Kto poleci dobre i niedrogie studio projektujące etykiety na produkty? - ObłokCienia - 02-26-2016 03:59 PM

Witam. Zlecałem algrafo tworzenie wizytówek i również mogę polecić. Wszystko wykonane profesjonalnie i w terminie. Tak jak pisała Pani wyżej kontakt należy z pewnością do mocnych stron, jak również cena. Przyglądałem się dosyć uważnie różnym firmom bo chciałem wybrać ofertę w najbardziej konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości i algrafo zaskoczyło mnie pod tym względem bardzo pozytywnie.


Kto poleci dobre i niedrogie studio projektujące etykiety na produkty? - Drozd - 02-26-2016 05:36 PM

A to nie można już samemu zrobić sobie wizytówek i wydrukować? Trzeba wszystko komuś zlecać? Chyba macie za dużo pieniędzy.


Kto poleci dobre i niedrogie studio projektujące etykiety na produkty? - ObłokCienia - 02-26-2016 08:03 PM

Jeśli potrafisz profesjonalnie zaprojektować wizytówkę a potem wydrukować z 5000 kopii w wysokiej rozdzielczości i wypukłymi elementami to rzeczywiście możesz zrobic to sam. Jednak podejrzewam ze nie masz o tym zielonego pojecia dlatego piszesz takie glupoty. W przedsiebiorstwo trzeba inwestowac, a szczególnie w marketing.