Forum mody i urody
Gdzie kupić dobrego laptopa? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Interesujemy się... (/dzial-interesujemy-sie)
+--- Dział: Technologiami (/dzial-technologiami)
+--- Wątek: Gdzie kupić dobrego laptopa? (/w-gdzie-kupic-dobrego-laptopa)

Gdzie kupić dobrego laptopa? - Prestka - 03-23-2016 07:10 AM

Czesc. Musze pilnie kupić nowy laptop, ale zupełnie nie mam pojęcia, jaki modle będzie dla mnie najlepszy. Nie wiem też gdzie kupować sprzęt komputerowy, by nie być rozczarowanym. Z góry dziei za wszelkie wskazówki i rekomendacje.

Gdzie kupić dobrego laptopa? - Andrzej Okoń - 03-23-2016 10:07 AM

No dobra, ale nie napisałaś najwaziejszego – jakie środki możesz przeznaczyć na ten cel. Tak na szybko mogę zaproponować komputery Lenovo z serii ThinkPad. Wystepują w różnych cenach, wiec znajdziesz coś, co będzie spełniało Twoje potrzeby.

Gdzie kupić dobrego laptopa? - PanKredka - 03-23-2016 10:29 AM

Mogłabyś też napisać co nieoc o tych potrzebach – do czego będziesz używała komputer? Jakie masz wymagania?

Gdzie kupić dobrego laptopa? - Prestka - 03-23-2016 10:52 AM

Dzieki za zainteresowanie się moim tematem. Interesuje mnie komputer, który przede wszystkim dobrze wygląda – coś jak Toshiba Tecra. Jeśli chodzi o budżet to między 2-3 tys. złotych. Komputera potrzebuje głównie do pracy. Jestem grafikiem, wiec szczególnie wysokich wymagań nie mam.

Gdzie kupić dobrego laptopa? - Andrzej Okoń - 03-23-2016 01:26 PM

Teraz już troche wiemy, więc łatwiej cokolwiek polecić. Co powiesz na ThinkPada T440p ? Myśle,że ten komputer z oferty Lenovo może być naprawdę dobrym dla ciebie rozwiązaniem. Sam się zastanawiam nad jego kupnem, ale mój laptop póki co działa jeszcze całkiem dobrze, więc się wstrzymam.

Gdzie kupić dobrego laptopa? - Prestka - 03-23-2016 01:40 PM

Rzeczywiście laptop wygląda całkiem interesująco. Wierze, że wnętrze też ma całkiem bogate, dlatego wezmę pod rozwagę. Poczekam jednak na kilka innych rekomendacji i na tej podstawie wybiorę coś najlepszego.

Gdzie kupić dobrego laptopa? - PanKredka - 03-23-2016 03:24 PM

A koniecznie musi to być laptop? Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem komputerów stacjonarnych i chętnie bym się coś takiego zdecydował: mct-sklep.pl/hp-c4520.html . Marka HP jest według mnie świetnym procentem sprzętu komputerowego. Nie zastanawiałeś się nad takim rozwiązaniem?

Gdzie kupić dobrego laptopa? - Prestka - 03-23-2016 05:19 PM

Przez długi czas byłam właścicielką komputera stacjonarnego i przyzwyczaiłam się do niego, jednak laptop jest zdecydowanie bardziej komfortowy. Lubie pracować w łóżku i wielu innych dziwnych pozycjach, a komputer stacjonarny nie daje takich możliwości. Dlatego skłaniam się ku laptopowi.

Gdzie kupić dobrego laptopa? - Andrzej Okoń - 03-23-2016 07:03 PM

Doskonale Cię rozumiem.