Forum mody i urody
Co to za objawy? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Interesujemy się... (/dzial-interesujemy-sie)
+--- Dział: Modą, urodą i zdrowiem (/dzial-moda-uroda-i-zdrowiem)
+--- Wątek: Co to za objawy? (/w-co-to-za-objawy)Co to za objawy? - zasmucona - 04-21-2016 04:20 PM

Witam. Od jakiegoś czasu mam okropne problemy ze zdrowiem. Mam ostre biegunki, ciągły ból brzucha, w kale często się pojawia krew i taki… nie wiem. Śluz? Co to może być? Czy to nowotwór? Powiedzcie mi bo ja już zaczynam panikować a nie mam czasu iść do lekarza. W końcu będę się musiała wybrać.


Co to za objawy? - Tomek_Karmel - 04-21-2016 04:40 PM

Musisz się wybrać do lekarza i to jak najszybciej! Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jakie poważne konsekwencje taka choroba mieć dla Ciebie. A to może być cokolwiek. Wrzody, nowotwór, nawet schorzenie Leśniewskiego-Crohna leczenie jest najlepiej zacząć jak najwcześniej, wtedy są szanse na to, że jeszcze uda się wyzdrowieć, bez jakichś poważnych komplikacji. Nie wiem, na co Ty jeszcze czekasz!


Co to za objawy? - zasmucona - 04-21-2016 05:46 PM

no czekam, bo czasu nie mam! Czeka mnie jeszcze laparoskopia przepukliny udowej i tu już ledwo mi się udało ogarnąć termin jakiś, żeby iść do szpitala na zabieg. Mam tylko nadzieję, że i tu mi się uda.


Co to za objawy? - Tomek_Karmel - 04-21-2016 06:01 PM

Ale nie masz czasu, bo co Bo praca? Praca ważniejsza od zdrowia? Masakra, bierzesz urlop, chorobowe i naginasz do lekarza, bo tak być nie może.


Co to za objawy? - zasmucona - 04-21-2016 06:43 PM

No tak, wiem, coś wymyślić muszę.