Forum mody i urody
Jak dobrze zorganizować przestrzeń w biurze? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Naszymi oczami... (/dzial-naszymi-oczami)
+--- Dział: Praca, finanse, biznes (/dzial-praca-finanse-biznes)
+--- Wątek: Jak dobrze zorganizować przestrzeń w biurze? (/w-jak-dobrze-zorganizowac-przestrzen-w-biurze)Jak dobrze zorganizować przestrzeń w biurze? - PoziomkaBiała - 05-02-2016 11:57 AM

Cześć, mam małe biuro pośrednictwa nieruchomości, które musiałam ostatnio rozwinąć i zatrudnić kolejnego pracownika, co wiązało się z upchnięciem kolejnego stanowiska pracy na małej przestrzeni. Może przestrzeń jest nie tyle mała co troche źle zorganizowana bo nigdy nie zabierałam się za to, nigdy nie miałam dośc czasu zeby sie tym zajac. Myślałam o skorzystaniu z usług biura projektowego, albo innego specjalisty ale chciałabym aby osoby które mają większe doświadczenie, bądź znalazły inne rozwiązanie takiego problemu opowiedziały o swoich przygodach Wink


Jak dobrze zorganizować przestrzeń w biurze? - Bimber - 05-02-2016 12:44 PM

Z chęcia bym opowiedział o moich jak to nazwałaś „przygodach” ale obawiam się że nie starczyłoby tematu na moja wypowiedź Tongue. Jako ekonomista powiem ci ze na wzrost sprzedazy na pewno wyplywa dobra organizacja pracy i przestrzeni w biurze, najlepiej w ten sposób aby wszystko wyglądało jak najprofesjonalniej. Porozrzucane biurka z róznych kolorów na pewno się w to nie wpisują.


Jak dobrze zorganizować przestrzeń w biurze? - OgarniętaPrawdą - 05-02-2016 02:31 PM

Kolega ma dużo racji, dlatego ja skorzystałam z pomocy projektantów. Teraz moje biuro wygląda jak należy, pracownicy sie nie zdezaja i nie musza przeciskac miedzy soba co wygląda trochę komicznie z perspektywy klienta. Tu masz link jesli bedziesz szukac kogos naprawdę dobrego tych sprawach: 3wymiary.pl/projektowanie-i-aranzacja-wnetrz/. Na stronie mają też galerię którą polecam podejrzeć bo jest na czym zawiesić oko. Pozdrawiam serdecznie.


Jak dobrze zorganizować przestrzeń w biurze? - Szkieletor26 - 05-02-2016 05:27 PM

Na stronie w zakładce „o nas”, dokładnie tu 3wymiary.pl/o-nas/ jest informacja że działają głównie na terenie Poznania, czy ktoś moze korzystał z ich usług gdzies indziej w naszym województwie? Mam biuro w Lesznie i jestem zainteresowany zatrudnieniem profesjonalistów do aranżacji mojego nowego biura.