Forum mody i urody
Ile lat gwarancji dają na instalację fotowoltaiczną? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Interesujemy się... (/dzial-interesujemy-sie)
+--- Dział: Domem i ogrodem (/dzial-domem-i-ogrodem)
+--- Wątek: Ile lat gwarancji dają na instalację fotowoltaiczną? (/w-ile-lat-gwarancji-daja-na-instalacje-fotowoltaiczna)

Strony: 1 2

Ile lat gwarancji dają na instalację fotowoltaiczną? - Szkieletor26 - 06-02-2016 12:57 AM

hej, czy sa tu może jakies osoby , które zdecydowały się na montaż kolektorów słonecznych ? Chciałbym wiedzieć jaka jest gwarancja na taką inwestycję?

Ile lat gwarancji dają na instalację fotowoltaiczną? - Andrzej Okoń - 06-02-2016 02:13 AM

Długo się zastanawiałem nad montażem paneli fotowoltaicznych, bo bałem się, że też, że będzie krótki okres gwarancyjny, a gdyby cos się stało, to koszty by mnie zjadły…

Ile lat gwarancji dają na instalację fotowoltaiczną? - Szkieletor26 - 06-02-2016 02:46 AM

No i?

Ile lat gwarancji dają na instalację fotowoltaiczną? - Andrzej Okoń - 06-02-2016 04:46 AM

Ale w końcu zaryzykowałem i dostałem na instalację solarną 10-letnią gwarancję na produkty i 25 lat na wydajność całego systemu.

Ile lat gwarancji dają na instalację fotowoltaiczną? - Szkieletor26 - 06-02-2016 06:37 AM

To chyba dobra oferta?

Ile lat gwarancji dają na instalację fotowoltaiczną? - Andrzej Okoń - 06-02-2016 08:18 AM

Tez tak myslę.

Ile lat gwarancji dają na instalację fotowoltaiczną? - Szkieletor26 - 06-02-2016 09:56 AM

A o jakieś dofinansowanie wnioskowałeś?

Ile lat gwarancji dają na instalację fotowoltaiczną? - Andrzej Okoń - 06-02-2016 10:14 AM

Nie, nie było takiej potrzeby.

Ile lat gwarancji dają na instalację fotowoltaiczną? - Tomek_Karmel - 06-02-2016 12:49 PM

To pozazdrościć koledze, bo ja niestety nie mogłem sobie pozwolić na taki luksusikWink A tak serio – od początku wiedziałem, ze będę korzystał z dodatkowych srodków jak jest okazja. Zwłaszcza, że są też dotacje bezzwrotne. Wyczytałem to tutaj: foto-solar.pl/dotacje/ Nie miałem całej kwoty, a panele fotowoltaiczne były w planach. Na szczęście mam fajnego kumpla, który właśnie zajmuje się takimi urządzeniami i dofinasowaniem tego typu inwestycji. Kilka rozmów i po sprawie Smile pomógł mi skompletować dokumenty. Dostałem 40 procent.

Ile lat gwarancji dają na instalację fotowoltaiczną? - Szkieletor26 - 06-02-2016 03:48 PM

A jeśli chodzi o gwarancje?