Forum mody i urody
Jak bezpiecznie nosić dziecko? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Naszymi oczami... (/dzial-naszymi-oczami)
+--- Dział: Rodzina i dzieci (/dzial-rodzina-i-dzieci)
+--- Wątek: Jak bezpiecznie nosić dziecko? (/w-jak-bezpiecznie-nosic-dziecko)Jak bezpiecznie nosić dziecko? - ulubiona_ona - 07-20-2016 01:03 PM

Witajcie dziewczyny. Jestem samotnie wychowującą matką i mam mały problem. Niestety nie mogę sobie pozwolić na zostawianie dziecka w domu a zakupy też muszę robić. Wielokrotnie klienci obijali mi wózek swoimi koszykami więc chcę jakoś rozwiązać ten problem.


Jak bezpiecznie nosić dziecko? - łowczyny - 07-20-2016 01:44 PM

A pomyślałaś nad nosidełkiem? Ostatnio widziałam fajną ofertę na stronie internetowej http://www.nakina.pl/nosidelka-dla-dzieci-c-1.html. Nosidełko to fajna sprawa, bo dziecko masz blisko siebie. Na stronie masz fajny wybór więc zobacz sobie, może ci się coś spodoba Smile


Jak bezpiecznie nosić dziecko? - Bimber - 07-20-2016 04:22 PM

Ja sam używam nosidełka jak żona jest w pracy. W sumie to super sprawa bo biorę sobie malucha na klatę i mogę spokojnie załatwiać wszystkie rzeczy.


Jak bezpiecznie nosić dziecko? - Szkieletor26 - 07-20-2016 04:39 PM

Nosidełko samo w sobie jest bardzo przydatne i warto zamówić na tej właśnie stronie. Ostatnio zamawiałem smoczek firmy MAMBaby bo nigdzie indziej nie był on dostępny. Polecam bo sklep ma tylko produkty dobrej jakości.


Jak bezpiecznie nosić dziecko? - łowczyny - 07-20-2016 06:02 PM

Jeżeli już chcesz to kupić to kup jakieś dobre. Moja znajoma kupiła kiedyś takie nosidełko na aukcji i miała szczęście że trzymała malucha bo paski się urwały. Chociaż jak masz zamawiać z tego linku to bez obaw bo tam wszystko mają dobre.