Forum mody i urody
Nastawianie kregów - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Naszymi oczami... (/dzial-naszymi-oczami)
+--- Dział: Poważne tematy (/dzial-powazne-tematy)
+--- Wątek: Nastawianie kregów (/w-nastawianie-kregow)

Nastawianie kregów - Szkieletor26 - 07-29-2016 07:22 AM

Witam serdecznie, okropnie bolą mnie plecy od jakiegoś czasu. Znajomy polecił mi abym zainteresował się czyms takim jak chiropraktyka, uwaza ze pomogloby mi nastawianie kręgów przez kregarza. Co o tym myslicie.

Nastawianie kregów - Bimber - 07-29-2016 09:47 AM

Witaj, mój tata mówi, ze chiropraktyka to najlepsza alternatywa dla leków a nawet operacji. Opera się na diagnozie, leczeniu i zapobieganiu zaburzeniom narządu ruchu. Na pewno nie zaszkodzi spróbować.

Nastawianie kregów - Szkieletor26 - 07-29-2016 10:25 AM

Też właśnie słyszałem podobne opinie. Wiecie może gdzie wykonują takie zabiegi? Jesteście w stanie polecić jakieś sprawdzone miejsce?

Nastawianie kregów - Andrzej Okoń - 07-29-2016 01:05 PM

Wejdź sobie na stronkę: gabinetkasprzak.pl/chiropraktyka/nastawianie-kregow/. Zabiegi wykonuje doświadczony chiropraktyk, możesz mieć pewność, że znajdziesz się w dobrych rękach.

Nastawianie kregów - Szkieletor26 - 07-29-2016 03:41 PM

Dzięki wielkie!!!

Nastawianie kregów - antylopa - 07-29-2016 04:26 PM

Mimo że nie mam problemow z kregoslupem, to z ciekawosci weszlam w podany link i rowniez dziekuje, bo znalazłam cos dla siebie Big Grin Od jakiegos czasu szukalam dobrego gabinetu, gdzie wykonuja zabiegi modelujace sylwetkę i chyba znalazlam Big Grin podaje link, gdyby ktos byl zainteresowany: gabinetkasprzak.pl/masaz/modelowanie-sylwetki/, opinie świetne, duzy wybor i spoko ceny.

Nastawianie kregów - ulubiona_ona - 07-29-2016 05:36 PM

Generalnie jesli ch odzi o masaze, czy to masaz rehabilitacyjny, antycelulitowy klasyczny czy masaż relaksacyjny Bydgoszcz jest miescem, gdzie można znaleźć wyjątkowo dobrych specjalistów.