Forum mody i urody
Co myślicie o takim rozwiązaniu zabezpieczenia samochodu? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Interesujemy się... (/dzial-interesujemy-sie)
+--- Dział: Motoryzacją (/dzial-motoryzacja)
+--- Wątek: Co myślicie o takim rozwiązaniu zabezpieczenia samochodu? (/w-co-myslicie-o-takim-rozwiazaniu-zabezpieczenia-samochodu)

Co myślicie o takim rozwiązaniu zabezpieczenia samochodu? - antylopa - 08-12-2016 03:51 PM

Hej Kochani! Piszę do Was, bo się zupełnie nie znam. Ostatnio jak trochę sufrowałam, to znalazłam w internecie ofertę oklejania auta folią i to niby ma chronić przed uszkodzeniami, nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza, czy nawet przed włamaniami (serio!) sama jednak nie wiem, na jakiej zasadzie to działa i nie wiem, czy temu ufać. Może ktoś mi to nieco rozjaśnić?

Co myślicie o takim rozwiązaniu zabezpieczenia samochodu? - Tomek_Karmel - 08-12-2016 06:37 PM

Jeśli jest to jedna firma z Warszawy, którą mam na myśli, to jest to jak najbardziej dobre rozwiązanie i bardzo skuteczne. Wiem to stąd, że moje okna w salonie są oklejone folią przeciwwłamaniową i to własnie zamawiałem u Artfoll. Panowie bardzo rzetelni w swojej pracy, przy czym, co ważne, produkt w ogóle nie rzuca się w oczy Smile

Co myślicie o takim rozwiązaniu zabezpieczenia samochodu? - antylopa - 08-12-2016 08:39 PM

Tak, to chyba ich oferta była. Nie przypuszczałam, że folia może mieć takie zastosowania, ale jaja Smile Przy czym też widzę,że to dosyć tanie rozwiązanie! W takimr azie piszę do nich o więcej informacji na ten temat Smile Dzięki Kochany:*