Forum mody i urody
Firma od odszkodowań z Gorzowa, kogo polecacie? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Inne (/dzial-inne)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Firma od odszkodowań z Gorzowa, kogo polecacie? (/w-firma-od-odszkodowan-z-gorzowa-kogo-polecacie)Firma od odszkodowań z Gorzowa, kogo polecacie? - zasmucona - 09-26-2016 12:35 PM

Pytanie tak jak w temacie. Szukam firmy z tej okolic która zajmuje się walczeniem o odszkodowania dla klientów. Mam pewną sprawę z którą nie mogę się uporać samodzielnie więc zależy mi na kimś doświadczonym i fachowym.


Firma od odszkodowań z Gorzowa, kogo polecacie? - OgarniętaPrawdą - 09-26-2016 01:05 PM

Na mojego oko to nie trzeba szukać nikogo z tego miasta bo takie firmy działają w obrębie całego kraju. Wysyłam namiary do firmy z którą ja współpracowałam jakiś czas temu. Przedstawiciel przyjedzie do ciebie i na miejscu ustalicie wszystko co potrzebne Smile Namiary masz już na pw.


Firma od odszkodowań z Gorzowa, kogo polecacie? - Drozd - 09-26-2016 04:01 PM

Znam jedną firmę od odszkodowań w Gorzowie ale oni działają na terenie całej polski. W prywatnej wrzuciłem ich stronę i całą ofertę którą jakiś czas temu dostałem na maila. Firma bardzo rzetelna i sprawdzona. Nie znam nikogo lepszego z tej branży Wink


Firma od odszkodowań z Gorzowa, kogo polecacie? - Tomek_Karmel - 09-26-2016 05:10 PM

Dobrze prawią! Jeżeli nie jesteś prawnikiem albo nie masz dużej wiedzy w tym temacie to warto udać się do takiej firmy. Wysyłam kilka linków które przed chwilą znalazłem w internecie. Może pomoże ci się to trochę rozeznać w temacie.