Forum mody i urody
Jak się organizuje szkolenia BHP? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Naszymi oczami... (/dzial-naszymi-oczami)
+--- Dział: Praca, finanse, biznes (/dzial-praca-finanse-biznes)
+--- Wątek: Jak się organizuje szkolenia BHP? (/w-jak-sie-organizuje-szkolenia-bhp)Jak się organizuje szkolenia BHP? - PanKredka - 01-05-2017 07:01 PM

Cześć. Od tego roku jest w mojej pracy odpowiedzialna za szkolenia BHP i muszę zorganizować jakieś dla pracowników. NIe mam pojęcia, jak to zrobić, bo robię to pierwszy raz w życiu. A mój poprzednik na tym stanowisku nie pozostawił mi nawet żadnych informacji, którymi bym się mogła wesprzeć. Normalnie masakra.


Jak się organizuje szkolenia BHP? - Szkieletor26 - 01-05-2017 07:26 PM

No tak czasami bywa. Po prostu znajdź jakąś firmę, która organizuje takie szkolenia, dogadaj się z nimi i wtedy będziesz mogła bez problemu wszystko załatwić i bez problemu takie szkolenie zorganizujesz, żeby Twoi pracownicy byli przeszkoleni Smile


Jak się organizuje szkolenia BHP? - Tomek_Karmel - 01-05-2017 08:17 PM

Tak łatwo koledze mówić. Też się naszukałem długo firmy, która robi szkolenia BHP, aż wreszcie znalazłem na stronie http://www.diwos.pl/oferta/szkolenia-bhp-olsztyn/ taką świetną ofertę i od tego czasu tylko z niej korzystam, jeśli chcę przeszkolić swoich pracowników tym zakresie. Może dla Ciebie to też dorby wybór?


Jak się organizuje szkolenia BHP? - PanKredka - 01-05-2017 09:14 PM

Chyba najlepszy. Akurat w Olsztynie szkolenia BHP będą chyba najlepszym rozwiązaniem dla mojej firmy, nie będzie trzeba nic kombinować z żadnym dojazdem czy coś.