Forum mody i urody
Kto prowadzi dla was księgi rachunkowe? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Naszymi oczami... (/dzial-naszymi-oczami)
+--- Dział: Poważne tematy (/dzial-powazne-tematy)
+--- Wątek: Kto prowadzi dla was księgi rachunkowe? (/w-kto-prowadzi-dla-was-ksiegi-rachunkowe)

Kto prowadzi dla was księgi rachunkowe? - Bimber - 01-27-2017 01:14 PM

Musze dosc szybko znaleźć kogos, kto poprowadzi dla mnie ksiegi rachunkowe. Kto prowadzi dla was księgi rachunkowe? Macie kogos sprawdzonego?

Kto prowadzi dla was księgi rachunkowe? - ulubiona_ona - 01-27-2017 02:15 PM

Teraz na rynku jest wiele firm które oferują prowadzenie ksiąg rachunkowych Warszawa to miasto, gdzie bez trudu znajdziesz firme, która sprosta twoim wymaganiom. Ja korzystam z optimum-waw.pl/ i do tej pory na nich się nie zawiodłam. Oni mają w ofercie też pełną księgowość no i usługi kadrowe , gdybyś potrzebował. Maja na stronie cennik ,wiec możesz od razu sprawdzic ile to mniej wiecej by ciebie wyniosło.

Kto prowadzi dla was księgi rachunkowe? - Szkieletor26 - 01-27-2017 04:18 PM

no wiesz musisz mieć sporo dokumentacji jeśli chodzi o ksiegi rachunkowe np. dziennik, konta ksiąg pomocniczych, inwentarz. Ja korzystam tez z firmy zewnętrznej bo nie umiałbym sam tego ogarnąć, tym bardziej, ze w związku z prowadzeniem firmy jest wieel innych rzeczy i caly czas cos jest do zrobienia, caly czas cos się dzieje.

Kto prowadzi dla was księgi rachunkowe? - Andrzej Okoń - 01-27-2017 06:31 PM

Rachunkowosc jest po to, żeby panstwo mogło kontrolowac wszelkie operacje gospodarcze. Bo wtedy nie ma wątpliwości kto ile ma dla państwa zapłacić Tongue