Forum mody i urody
Jednodniowe wycieczki szkolne. - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Inne (/dzial-inne)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Jednodniowe wycieczki szkolne. (/w-jednodniowe-wycieczki-szkolne)Jednodniowe wycieczki szkolne. - Edyta Górska - 02-27-2017 05:33 PM

hej, jakie jest wasze zdanie, lepiej organizować jednodniowe wycieczki szkolne czy może jakieś dłuższe wypady? Szczególnie pytam o klasy na poziomie podstawówki. Wiadomo, że maluchy nie poradzą sobie na takich dużych wyjazdach od razu i trzeba je stopniowo przyzwyczajać, ale co na przykład w trzeciej albo czwartej klasie?


Jednodniowe wycieczki szkolne. - Andrzej Okoń - 02-27-2017 06:25 PM

my do czwartej klasy robimy wyjazdy jednodniowe, ale zawsze są fajnie zorganizowane i naprawdę wszyscy świetnie się bawią. Zerknij sobie na stronę internetową http://www.wigra.com.pl/kategoria/1-dniowe,126 i poczytaj scenariusze, podali też ceny.


Jednodniowe wycieczki szkolne. - Madeleine4 - 02-27-2017 07:08 PM

ja myślę, że to kwestia indywidualna, trzeba dopasować do grupy. Są klasy, które bardzo szybko mogą przestawić się na wyjazdy, ale bywa też odwrotnie. Korzystaliśmy ostatnio z oferty tego biura, co kolega wyżej, ale dłuższych wycieczek http://www.wigra.com.pl/kategoria/Wycieczki-szkolne,125. Czwarta klasa, było ok.Wink


Jednodniowe wycieczki szkolne. - ulubiona_ona - 02-27-2017 07:33 PM

My w trzeciej klasie byliśmy na dwudniowej wycieczce i dzieci bardzo ładnie sobie poradziły, ale zazwyczaj chyba lepiej poczekać do tej czwartej klasy i być spokojniejszym.