Forum mody i urody
Gdzie kupię maszyny do produkcji okien?? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Naszymi oczami... (/dzial-naszymi-oczami)
+--- Dział: Poważne tematy (/dzial-powazne-tematy)
+--- Wątek: Gdzie kupię maszyny do produkcji okien?? (/w-gdzie-kupie-maszyny-do-produkcji-okien)

Gdzie kupię maszyny do produkcji okien?? - Bimber - 03-06-2017 11:46 AM

Witam. Prowadzę firmę, która zajmuje się produkcją okien. Z racji, że powoli zbliża się czas moim zdaniem idealny na unowocześnienie pracy w zakładzie postanowiłem zacząć rozglądać się za odpowiednimi maszynami, które mógłbym do swojej firmy zakupić. Czy możecie mi polecić jakąś sprawdzoną firmę, w której kupię dobre maszyny do produkcji okien sprawdzonych marek? Zależy mi na szerokim asortymencie i sprzęcie nowoczesnym oraz z wyższej półki, który poprawi jeszcze bardziej jakość produktów, które moja firma sprzedaje oraz które usprawnią proces produkcji okien w moim zakładzie. Możecie mi coś polecić? Proszę o opinię tylko fachowców, który znają się na tej branży i mają jakieś doświadczenie, bo zależy mi na sprawdzonych poleceniach.

Gdzie kupię maszyny do produkcji okien?? - Szkieletor26 - 03-06-2017 11:57 AM

Jeśli chodzi o dobre maszyny do produkcji okien to polecam Ci zajrzeć koniecznie tutaj: mtm-maszyny.pl/pl/242-maszyny-do-okien-i-drzwi. Mają naprawdę sprzęt wysokiej jakości, nowoczesny i bardzo trwały. W dodatku mają naprawdę bardzo szeroki wybór sprzętu do produkcji okien różnego rodzaju, znajdziesz u nich stoły montażowe, frezarki, pilarki i centra obróbcze. Więc jest wszystko pod reką, nie trzeba kupować jednej maszyny tu, drugiej tu i szukać w różnych firmach tego, co potrzeba.

Gdzie kupię maszyny do produkcji okien?? - Bimber - 03-06-2017 02:25 PM

To świetnie, czegoś takiego właśnie szukałem. I widzę, że mają naprawdę dobrych producentów te maszyny, sprawdzonych i z dobrą renomą.

Gdzie kupię maszyny do produkcji okien?? - Szkieletor26 - 03-06-2017 04:11 PM

Owszem, sama firma, która sprzedaje te maszyny też ma naprawdę dobrą renomę i są bardzo dobrzy w tym co, robią. Mają maszyny przydatne w wielu branżach. Ja co prawda sprawdzałem tylko te, do produkcji okien i drzwi, bo tylko takie w moim zakładzie są potrzebne i tylko za te mogę ręczyć osobiście, że naprawdę opłaca się je u nich kupować, ale mają też wiele innych maszyn przydatnych np. przy produkcji paneli albo maszyny lakiernicze. Naprawdę fajna firma, godna uwagi i polecenia.

Gdzie kupię maszyny do produkcji okien?? - Bimber - 03-06-2017 04:20 PM

A to dziękuję tym bardziej konkurencie za takie świetne polecenie, hehe. Mam nadzieję, że mnie tu nie oszukujesz żeby więcej klientów zdobyć.

Gdzie kupię maszyny do produkcji okien?? - Szkieletor26 - 03-06-2017 06:13 PM

Absolutnie nie, uważam, że my producenci powinnismy się wspierać żeby nasze firmy jak najlepiej się na rynku trzymały.