Forum mody i urody
Zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania – na czym polega? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Interesujemy się... (/dzial-interesujemy-sie)
+--- Dział: Domem i ogrodem (/dzial-domem-i-ogrodem)
+--- Wątek: Zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania – na czym polega? (/w-zarzadzanie-mieszkaniami-na-wynajem-na-terenie-poznania-%E2%80%93-na-czym-polega)Zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania – na czym polega? - Andrzej Okoń - 03-14-2017 08:37 AM

Siema, czy słyszeliście może o czyms takim jak zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania. Widziałem ostatnio gdzies takie ogłoszenie i nie ukrywam, ze mnie zainteresowalo, bo chciałbym wiedzieć na czym polega.


Zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania – na czym polega? - aksjomat - 03-14-2017 09:01 AM

A pod jakim kątem?


Zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania – na czym polega? - Andrzej Okoń - 03-14-2017 09:35 AM

Nie tylko z czystej ciekawości, ale też z takiego powodu, ze jestem dość wygodny w zyciu i szukam różnych rozwiązan, które mogą mnie odciazyc z takich czy innych spraw.


Zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania – na czym polega? - Madeleine4 - 03-14-2017 12:09 PM

Rany, ale ty enigmatyczny jesteś…


Zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania – na czym polega? - Andrzej Okoń - 03-14-2017 02:39 PM

Daj mi dokończyć ;PPP chodzi mi o to, ze mam kawalerke w Poznaniu, z której się niedawno wyprowadziłem, bo skonczylem studia i ruszam w swiat i nie bardzo miałem pomysl na to, co z nia dalej zrobić. I wtedy wlasnie zobaczyłem, ze jest cos takiego jak zarządzanie mieszkaniami na wynajem w Poznaniu. Niestety nie znam tego biznesu, dlatego chciałem z wami trochę pogadac na czym polega to zarzadzanie. Liczyłem na to, ze ktoś może miał z tym już do czynienia i powie mi, czy warto w to wchodzić.


Zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania – na czym polega? - SkarbIslandii - 03-14-2017 03:49 PM

warto, ja się tak przynajmniej pozbyłem mojego problemu. Mam mieszkanie własnościowe, które kiedyś kupiłem – jak było to bardzo opłacalne, ceny mieszkań szły w doł, nie wiem czy to pamiętacie. A teraz kupiłem większe, bo mi się rodzina powiekszyla Wink i trzeba było szukac zamiast 40 m kw 70 Smile ale nie chciałem sprzedawać starego, wiec stwierdziłem, ze może dobrze będzie rozejrzeć się za jakimś biurem nieruchomości, które zajmuje się zarządzaniem mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania i tak trafiłem na ten adres: premiumforrent.pl/zarzadzanie-mieszkaniami . Firma jest spoko – a co najwazniejsze – mam pewnośc, dba o moje interesy, czyli, ze jej również zależy na tym, aby najemcy byli uczciwi.


Zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania – na czym polega? - Andrzej Okoń - 03-14-2017 06:13 PM

Ok, to ważne, ale w sumie jak to wygląda od strony formalnej? Jest jakas umowa?


Zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania – na czym polega? - SkarbIslandii - 03-14-2017 06:29 PM

Tak, zawierasz umowę, Premium For Rent, bo tak się nazywają, ma swoją baze najemców lub wyszukuje takich, na których tobie by zalezalo. Wiadomo, ze nie jesteś w stanie samodzielnie przypilnować wszystkiego – ani stanu w jakim będzie mieszkanie, czyli zniszczen regularnych wpłat itd. A to biuro Ci to gwarantuje. Masz po prostu luksus w tym zakresie!


Zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania – na czym polega? - Andrzej Okoń - 03-14-2017 08:51 PM

okej, to już wszystko wiem i chyba to jest wlasnie to, czego szukam Smile