Forum mody i urody
Kto pisze profesjonalne biznes plany? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Naszymi oczami... (/dzial-naszymi-oczami)
+--- Dział: Praca, finanse, biznes (/dzial-praca-finanse-biznes)
+--- Wątek: Kto pisze profesjonalne biznes plany? (/w-kto-pisze-profesjonalne-biznes-plany)

Kto pisze profesjonalne biznes plany? - Bimber - 03-22-2017 09:35 AM

Witajcie, tak jak w temacie, znacie kogoś kto pisze profesjonalne biznes plany dla firm??

Kto pisze profesjonalne biznes plany? - Szkieletor26 - 03-22-2017 11:27 AM

W necie ogłaszają się osoby, które chętnie przyjmą tego typu „zlecenie”, poszukaj ofert

Kto pisze profesjonalne biznes plany? - Bimber - 03-22-2017 02:06 PM

No wlasnie problem w tym, że osoby te nie zawsze są kompetentne, a jeśli są to trudno samemu ocenić, kto z ogłaszających się do nich należy. A inwestycja spora, bardzo mi zależy na realizacji pomysłu, więc biznes plan musi byc wykonany perfekcyjnie

Kto pisze profesjonalne biznes plany? - Andrzej Okoń - 03-22-2017 03:51 PM

Profesjonalista, który fachowe biznes plany nie będzie „ogłaszał się w necie” to oczywiste, bedzie pracowal dla firm konsultingowych i tam radziłbym Ci szukać w pierwszej kolejnosci

Kto pisze profesjonalne biznes plany? - Bimber - 03-22-2017 04:50 PM

Znacie jakas taka firme?

Kto pisze profesjonalne biznes plany? - aksjomat - 03-22-2017 05:48 PM

A wejdź na strone firmy metisgroup.pl/biznes-plan/, podobno biznes plany to ich specjalnosc Big Grin Mój znajomy współpracuje z nimi, aktualnie opracowuje strategie rozwoju firmy i z tego, co wiem współpraca idzie w dobrym kierunku. Nie zaszkodzi Ci przejrzeć oferty

Kto pisze profesjonalne biznes plany? - Tomek_Karmel - 03-22-2017 08:27 PM

Ooo, strategia rozwoju, to jest to czego szukam, a przypadkiem trafiłem na to forum. Mówicie, że to dobra firma?

Kto pisze profesjonalne biznes plany? - aksjomat - 03-22-2017 09:23 PM

Zajmują się tym na pewno, bo tak jak mówiłem, mój znajomy wspolpracuje z ta firma... metisgroup.pl/strategia-rozwoju/ – proszę bardzo, zakładka dotyczaca usług w zakresie strategi rozwoju firmy. Najlepiej, gdy sam ocenisz, czy o to wlasnie Ci chodzi Wink