Forum mody i urody
Dyplom ukończenia zerówki - gdzie go kupić? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Naszymi oczami... (/dzial-naszymi-oczami)
+--- Dział: Rodzina i dzieci (/dzial-rodzina-i-dzieci)
+--- Wątek: Dyplom ukończenia zerówki - gdzie go kupić? (/w-dyplom-ukonczenia-zerowki-gdzie-go-kupic)

Dyplom ukończenia zerówki - gdzie go kupić? - Bimber - 06-23-2017 10:25 AM

Drodzy forumowicze i forumowiczki, jestem wychowawcą w zerówce i potrzebne są mi dyplomy ukończenia zerówki, aby wręczyć je maluchom na zakończenie roku. Niestety nie wiem, gdzie mogę je kupić. Pomożecie mi?

Dyplom ukończenia zerówki - gdzie go kupić? - Szkieletor26 - 06-23-2017 12:22 PM

Poszukaj po wyszukiwarkach, na forach dla nauczycieli, na pewno gdzieś Ci pomogą. Zawsze też możesz samemu coś przygotować - takie maluchy nie mają oczekiwań i będą cieszyć się ze wszystkiego.

Dyplom ukończenia zerówki - gdzie go kupić? - Andrzej Okoń - 06-23-2017 12:52 PM

Ja przeróżne dyplomy dla dzieciaków, nawet te na zakończenie szkoły kupuję w Białym Atramencie. Jest to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą wyłącznie tego typu rzeczy i naprawdę mają świetne dyplomy. Nie prawdą jest też to, że maluchy niczego nie oczekują - zobaczysz różnicę jak dasz im jakiś marny dyplom, a także jak postawisz na te dopracowane przez profesjonalistów.

Dyplom ukończenia zerówki - gdzie go kupić? - ulubiona_ona - 06-23-2017 03:05 PM

Wielu nauczycieli korzysta z ich oferty, bo jest to jeden z niewielu tego typu sklepów, który naprawdę dba o jakość oferowanych elementów. Dyplomy są drukowane na kartonie, a nie tak jak często ma to miejsce, na papierze o wyższej gramaturze bądź kredowym.

Dyplom ukończenia zerówki - gdzie go kupić? - łowczyny - 06-23-2017 03:37 PM

Zerknij sobie pod link http://www.bialyatrament.pl/pl/uko%C5%84czenia-zer%C3%B3wki i zobacz na jaki dyplom ukończenia zerówki możesz liczyć. Przejrzyj sobie wzory i wybierz ten, który według Ciebie przypadnie dzieciakom do gustu. Możesz też postawić na inne dla osób wyróżnionych i inne dla całej reszty.

Dyplom ukończenia zerówki - gdzie go kupić? - Bimber - 06-23-2017 06:34 PM

Świetny pomysł z tymi różnymi dyplomami dla wyróżnionych i dla reszty! Jednak czasami warto poprosić kogoś o pomoc, bo można naprawdę wiele się dowiedzieć. Dzięki również za link oraz wszelkie inne wskazówki.