Forum mody i urody
Chciałbym wykonać przegląd kotłów w Tarnowie – ktoś wie gdzie? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Interesujemy się... (/dzial-interesujemy-sie)
+--- Dział: Domem i ogrodem (/dzial-domem-i-ogrodem)
+--- Wątek: Chciałbym wykonać przegląd kotłów w Tarnowie – ktoś wie gdzie? (/w-chcialbym-wykonac-przeglad-kotlow-w-tarnowie-%E2%80%93-ktos-wie-gdzie)Chciałbym wykonać przegląd kotłów w Tarnowie – ktoś wie gdzie? - Bimber - 07-24-2017 07:53 AM

Czy ktoś z Państwa orientuje się może trochę w lokalnych firmach zajmujących się serwisowaniem i konserwowaniem pieców centralnego ogrzewania? Mam kilka pieców marki Viessmann i chciałbym przygotować je na nowy sezon grzewczy. Kilka z nich niestety ma się już źle, ewidentnie pojawiały się z nimi problemy pod koniec ostatniej zimy. Zależy mi na profesjonalnym podejściu, ale jednak cena też je ważna bo pieców dużo do ogarnięcia :/


Chciałbym wykonać przegląd kotłów w Tarnowie – ktoś wie gdzie? - Szkieletor26 - 07-24-2017 08:05 AM

Z tego co mi wiadomo w Twoim regionie zajmuje się tym firma GRZE-JE i uważam, że powinieneś właśnie do nich się odezwać. Biorę tutaj pod uwagę markę pieców, bo rozumiem, że wszystkie tej samej firmy? To jest serwis autoryzowany, naprawy na oryginalnych częściach, odpowiednio przeszkoleni pracownicy. No na pewno dobra jakość będzie.


Chciałbym wykonać przegląd kotłów w Tarnowie – ktoś wie gdzie? - Bimber - 07-24-2017 08:37 AM

Tak, tylko takie piece mam. Nie wiedziałem, że jest tutaj autoryzowany serwis, szukałem bardziej uniwersalnego serwisu, ale profesjonalnego Wink Pytanie tylko czy jak pójdę z tym do autoryzowanego to nie wydam na to majątku?


Chciałbym wykonać przegląd kotłów w Tarnowie – ktoś wie gdzie? - Szkieletor26 - 07-24-2017 10:31 AM

Może i będzie troszkę drożej, ale masz pewność, że piecami nie zajmują się partacze…to chyba najważniejsze, nie?


Chciałbym wykonać przegląd kotłów w Tarnowie – ktoś wie gdzie? - Bimber - 07-24-2017 11:45 AM

Może i masz rację, sam już nie wiem. Dwa piece są gazowe, pozostałe opalane tradycyjnie, przydałby się też przegląd kominów przy okazji.


Chciałbym wykonać przegląd kotłów w Tarnowie – ktoś wie gdzie? - ulubiona_ona - 07-24-2017 01:03 PM

Kominiarza zatrudnij Tongue


Chciałbym wykonać przegląd kotłów w Tarnowie – ktoś wie gdzie? - Andrzej Okoń - 07-24-2017 01:56 PM

Nie będzie naprawdę drogo jeśli oddasz właśnie oni zajmą się pełnym przeglądem kotłów w Tarnowie. Przy takim większym zleceniu na pewno dogadzasz się co do ceny, a tutaj na stronie http://grze-je.pl/oferta/przeglady/ masz wszystko bardzo ładnie opisane. Wymieniają filtry jak trzeba, sprawdzają szczelność, konserwują co trzeba. Po takim serwisie piece na pewno będą bezproblemowo działały w sezonie.


Chciałbym wykonać przegląd kotłów w Tarnowie – ktoś wie gdzie? - Bimber - 07-24-2017 03:19 PM

OK, odezwę się w takim razie do nich na pewno. Dzięki serdeczne za podesłanie tej oferty. Szukałem sporo o naprawie, ale jakoś nie trafiłem na nich.


Chciałbym wykonać przegląd kotłów w Tarnowie – ktoś wie gdzie? - aksjomat - 07-24-2017 04:48 PM

Tam będą mogli Ci się zając wszystkimi piecami marki Viessmann w Tarnowie i to zawsze wszystko naprawiane jest zgodnie ze specyfikacją producenta, nie ma mowy o żadnych prowizorkach, co niestety lubią robić inne serwisy…Poczytaj sobie dokładnie o pełnym zakresie usług http://grze-je.pl/, napisz do nich, masz tam kontakt i dowiedz się co i jak. Profesjonalny serwis to przede wszystkim bezpieczeństwo i tam masz to zapewnione.