Forum mody i urody
Podrzucicie mi jakieś konkretne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Naszymi oczami... (/dzial-naszymi-oczami)
+--- Dział: Praca, finanse, biznes (/dzial-praca-finanse-biznes)
+--- Wątek: Podrzucicie mi jakieś konkretne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech? (/w-podrzucicie-mi-jakies-konkretne-oferty-pracy-dla-opiekunek-w-niemczech)Podrzucicie mi jakieś konkretne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech? - Edyta Górska - 08-11-2017 10:14 AM

Zaczynam właśnie moją przygodę z pracą za granicą. No, właściwie to dopiero planuję ją zacząć, ale to wszystko nieistotne szczegóły Tongue Z racji, że mam doświadczenie w pracy z osobami starszymi i znam bardzo dobrze język niemiecki stwierdziłam, że mądrym pomysłem będzie się podjęcie pracy w charakterze opiekunki dla osób starszych. Jest to coraz bardziej modne i popularne, więc wydaje mi się, że nie będzie problemu ze znalezieniem oferty pracy tego typu. Tylko właśnie, gdzie ich szukać? I czy ktoś może mi podrzucić jakieś konkretne ogłoszenie żebym wiedziała na co warto zwracać uwagę, czego ludzie wymagają itp.? Byłabym wdzięczna za pomoc Smile)


Podrzucicie mi jakieś konkretne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech? - Madeleine4 - 08-11-2017 10:24 AM

Osobiście Cię podziwiam. Ciebie i inne panie, które się tego podejmują. Ja bym nie mogła tak wyjechać i w obcym języku takiego odpowiedzialnego zajęcia robić. To duże wyzwanie oraz odpowiedzialność.


Podrzucicie mi jakieś konkretne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech? - Edyta Górska - 08-11-2017 10:55 AM

To prawda, jest to spora odpowiedzialność. Ale moim zdaniem warto.


Podrzucicie mi jakieś konkretne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech? - Prestka - 08-11-2017 11:56 AM

Dobrze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to duża odpowiedzialność, a nie po prostu wakacyjna przygoda. Praca z osobami chorymi i potrzebującymi pomocy w codziennym życiu to jednak duża odpowiedzialność. A jeśli chodzi o przykładowe ogłoszenie o pracę to proszę bardzo tu masz jedno z nich: laxocare.pl/oferty-pracy/opieka-pani-altenstadt/. Ogłoszenia oczywiście są różne, oferowane są różne stawki oraz też są różne wymagania, zależy jaka jest kondycja osoby, która mamy się opiekować.


Podrzucicie mi jakieś konkretne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech? - Edyta Górska - 08-11-2017 02:51 PM

Okej, rozumiem. Dzięki wielkie, a powiedz mi jeszcze czy polecasz tę firmę, na której stornie jest oferta zamieszczona?


Podrzucicie mi jakieś konkretne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech? - Prestka - 08-11-2017 04:37 PM

Jak najbardziej Smile Ja z ich pomocą właśnie zaczynałam pracę w Niemczech jako opiekunka i nadal z ich pomocy korzystam. Jestem bardzo zadowolona z ich pomocy, podejścia do opiekunek oraz ze sposobu dobierania ofert. U mnie zawsze trafiają w 10 i nigdy nie miałam żadnych problemów.


Podrzucicie mi jakieś konkretne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech? - Edyta Górska - 08-11-2017 06:31 PM

Aha, aha. Okej, super! W takim razie chyba się do nich po prostu zgłoszę po pomoc w tych pierwszych krokach. Dzięki za namiary!