Forum mody i urody
Używał ktoś szamponu emolium? Warto kupić? - Wersja do druku

+- Forum mody i urody (http://www.beautylook.net.pl)
+-- Dział: Interesujemy się... (/dzial-interesujemy-sie)
+--- Dział: Modą, urodą i zdrowiem (/dzial-moda-uroda-i-zdrowiem)
+--- Wątek: Używał ktoś szamponu emolium? Warto kupić? (/w-uzywal-ktos-szamponu-emolium-warto-kupic)

Używał ktoś szamponu emolium? Warto kupić? - Andrzej Okoń - 01-29-2018 08:14 AM

Tak jak w temacie, warto czy nie?

Używał ktoś szamponu emolium? Warto kupić? - zasmucona - 01-29-2018 10:47 AM

Warto, zwłaszcza na suchą skórę głowy powinno się stosować emolium szampon porządnie nawilża i odzywia zapobiegając jednoczesnie dalszej utracie wody przez skórę. Od razu porównaj sobie cenę z tą ofertą - aptekamini.pl/emolium-szampon-nawilzajacy-200-ml.html. Z tego co ja sprawdziłam to wychodzi tam najtaniej, pzdr.

Używał ktoś szamponu emolium? Warto kupić? - aksjomat - 01-29-2018 12:04 PM

Jakby nie patrzeć to Apteka Mini wogóle ma bardzo dobre ceny, praktycznie na wszystko. Lata nie byłem w tradycyjnej, stacjonranej aptece nie tylko ze wzgledu na ceny ale głównie przez to ze nie ma tam mozliwosci wyboru. Bierzesz co ci dają i tyle.

Używał ktoś szamponu emolium? Warto kupić? - Madeleine4 - 01-29-2018 12:33 PM

Nie przesadzaj, wszedzie mozna wybrac to co ci sie podoba. Przypominam że ustroj sie juz zmienił jakieś 30 lat temu.

Używał ktoś szamponu emolium? Warto kupić? - aksjomat - 01-29-2018 02:04 PM

No to ustań przy okienku i zacznij wybrzydzać to cie ludzie z kolejki zjedzą. Co ty tłumaczysz mi w ogóle? Jakieś transformacje ustrojowe mi tu opisujesz.

Używał ktoś szamponu emolium? Warto kupić? - Madeleine4 - 01-29-2018 03:50 PM

Jaki nerwus Tongue

Używał ktoś szamponu emolium? Warto kupić? - aksjomat - 01-29-2018 04:56 PM

Nie nerwus tylko mam swoje zdanie, w dodatku uzasadnione i nie lubię jak przekonuje mnie się na siłę dziwnymi argumentami. Jak zabrzmiało to nerwowo to sory.